Книжкові новинки та бестселери січня: котики, таємниці мозку й імпресіоністські новели

1 коментувати
Книжкові новинки та бестселери січня: котики, таємниці мозку й імпресіоністські новели

Правду кажуть: хочеш привернути увагу - використовуй кота або дитину. От і видавці вирішили відволікти світ від розв'язання серйозних питань і повчити життя з допомогою котячих

Крім того, у сьогоднішній добірці січневих новинок і бестселерів – таємниці мозку і сновидінь, а також друк російською мовою продовження світового бестселера.

Шантарам-2. Тінь гори

Довгоочікувана друга частина бестселера "Шантарам", що розійшовся накладом 4 мільйони примірників і отримав тисячі позитивних відгуків у всіх куточках світу.

Минуло два роки відтоді, як Лін втратив двох найближчих йому людей: Кадербхая – ватажка мафії, загиблого в афганських горах, і Карлу – загадкову, жадану красуню, що вийшла заміж за бомбейського медіамагната.

Тепер Ліну треба виконати останнє доручення, що дав йому Кадербхай, завоювати довіру мудреця, який живе на горі, зберегти голову в усе гострішому конфлікті нових ватажків мафії, та головне – знайти кохання та віру.

Прокотиків

Збірка оповідань, в кожному з яких раз у раз з'являється представник сімейства котячих. Загальновідомо, що завоювати світ найпростіше за допомогою котиків. А в поєднанні з іменем Макса Фрая успіх гарантований.

Так і вирішили вчинити укладачі цієї книги.

25 оповідань сучасних авторів, смішні, зворушливі, а часом пронизливі й сумні історії.

Читаються швидко і легко. Хіба що потім вам може захотітися обійняти всіх котів на світі.

Мозок уві сні. Що відбувається з мозком, поки ми спимо

Що відбувається з мозком, коли ми спимо, як трансформуються наші думки і виникають сновидіння – про це розповідається в цікавому дослідженні, поданому в цій книзі.

Автор розмовляла зі вченими, відвідувала наукові лабораторії, займалася вивченням сну і сновидінь і взяла участь в експерименті в ролі піддослідного кролика. В результаті читач зробить масу неймовірних і несподіваних відкриттів про роботу мозку.

Чи означають щось наші сновидіння і яку роль відіграють у нашому житті? Відповіді шукайте в книзі.

Карусель страждань

Автор називає свій стиль літературним пленеризмом – імпресіоністські замальовки з натури прози життя, при чому акцент робиться не на структурі композиції, а на поєднанні кольорів.

До книги увійшли чотири новели: Лист Аліси, Pariah, Море. Ханна, Грішники не знають відпочинку.

Кожна людина протягом одного життя може померти кілька разів, але, відроджуючись, вона обіцяє собі більше ніколи не помилятися, як раніше.

Однак, щоб вибратися з обертового колеса, потрібно навчитися відпускати минуле. Головні герої, незважаючи на різні долі, однаково заганяють себе в пастку почуттів – ту саму карусель страждань.

Котосутра. Нявська насолода

Путівник-сувенір, в якому про кращі секрети любовної прелюдії, загадкове тантричне кохання і чуттєву пристрасть розповідають... котики.

Автори книжки вирішили, що ілюстрації з котами якнайкраще – наочно і зрозуміло – розкривають важливу і делікатну тему сексуальності.

Вікові обмеження 18+.

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані й обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ й інтернет-магазину Yakaboo.ua .

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів