Книжкові новинки грудня: глибокі людяні романи та жахлива історія радянської табірної системи

0 коментувати
Книжкові новинки грудня: глибокі людяні романи та жахлива історія радянської табірної системи

В рамках проекту Книги НВ спільно з інтернет-магазином Yakaboo представляє увазі читачів добірку грудневих новинок книжкового ринку

У центрі усіх книг збірки - людина: її життєлюбність, неймовірна сила, помилки, промахи і досягнення. Оригінальні романи, автори яких неабияк потрудилися, представивши читачеві справді знакові і вкрай актуальні твори.

Книга Дивних Нових Речей

Вперше російською мовою роман, над яким автор працював довгих 10 років. Після таких світових бестселерів, як «Багряна пелюстка і біла» та «Побудь в моїй шкурі» цей роман, за словами Мішеля Фейбера, стане останнім. Видатний і незабутній роман, який розповідає про те, що підвладне вірі, а що ні.

Священик Пітер отримує пропозицію, від якої не в силах відмовитися, — і відправляється місіонером у неймовірну далечінь, залишивши вдома найдорожче, що у нього є: кохану Беатріс і кота Джошуа. Шлях його лежить у невідому землю, аборигени якої прагнуть долучитися до вчення Біблії — «Книги Дивних Нових Речей». Цей дивовижний, і дивовижно оригінальний роман оповідає про пригоди тіла і духу, віри та невір'я, перед обличчям найбільших катастроф, про силу і слабкість тих невидимих ниток, що пов'язують двох люблячих людей, розділених цілим всесвітом.

Смажені зелені помідори в кафе Зупинка

Культовий роман Фенні Флегг перекладено українською мовою. Історія маленького містечка та його жителів, зворушлива, справжня, про людську доброту та здатність долати будь-які труднощі. Маленьке кафе на залізничній станції в глибинці Алабами — як перехрестя і притулок для безлічі людей і доль. Тут і дитинство, і криза середнього віку, одностатева любов, будинок престарілих і всепоглинаюча любов до життя. За часів Великої депресії потрібно жити, любити на повну котушку, відкинувши всі прикрощі і допомагаючи таким, як ти сам. Книга закінчиться, а ви будете сумувати за її милими, сильними і великодушними героями.

Ця книга свого часу трималася в списку бестселерів The New York Times протягом 36 тижнів, а сценарій фільму за нею був номінований на Оскар.

ГУЛАГ

За цю книгу Енн Епплбаум була удостоєна Пулітцерівської премії, повідавши в ній усю правду і жахи радянського минулого. Автор провела ґрунтовне дослідження предмета, про який багато хто старанно намагається забути. Оповідь базується на архівних документах та спогадах очевидців, охоплюючи всю історію розвитку табірної системи СРСР — від 1918 до середини 80-х.

Крім опису хронології та географії, автор намагається розібратися, що змушувало катів вбивати і що допомагало деяким вижити. На сторінках цього видання говорять росіяни і американці, поляки і євреї, комуністи і антикомуністи.

Не відволікайте мене! Як зберігати високу концентрацію незважаючи ні на що

Провідний спеціаліст з синдрому дефіциту уваги розглядає одну з головних проблем сучасності: нездатність зосередитися на роботі і, як наслідок, низьку продуктивність. Напевно, вам це знайомо: ви не можете сфокусуватися на завданні, тому що з усіх сторін вас відволікають різні завдання, повідомлення та проблеми і здається, що вони надходять до вас зі швидкістю світла. Це найзгубнішим чином впливає на вашу продуктивність, і на те, як ви себе почуваєте поза роботою.

Час взяти ситуацію під контроль. Доктор Хелловелл досліджував глибинні причини нездатності людей концентруватися і впевнений, що стандартні поради в дусі складіть список справ або краще керуйте своїм часом не працюють, оскільки не зачіпають справжніх причин відволікання. У першій частині книги він розглядає основні причини втрати фокусу від багатозадачності до безглуздого перегляду соцмереж та психологічні й емоційні проблеми, що стоять за ними. Друга частина книги допоможе вам натренувати навик концентрації, завдяки якому ви зможете наблизитися до своїх професійних і особистих цілей.

Серце пітьми

Роман всесвітньовідомого англійського письменника польського походження і вихідця з України Джозефа Конрада вважають одним з найвидатніших творів ХХ століття. Основна тема книги — безкінечна подорож західної людини світовими околицями, протягом якої автор занурюється у глибини людського єства.

Бездомний моряк Марлоу наймається шкіпером річкового пароплава в бельгійську торгову компанію з єдиним завданням: знайти в нетрях Конго її найуспішнішого агента — постачальника сорнової кістки Курця, який, з невідомих для Марлоу причин, став для компанії дуже «незручний». Але буденна для колоніальних часів подорож перетворюється у жахливу поїздку в серце пітьми... Сюжет цього роману, доповнений обставинами війни у В'єтнамі, ліг в основу кінематографічної драми Френсіса Копполи «Апокаліпсис сьогодні».

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані і обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів