Книжкові бестселери січня: лауреати премій, нові старі казки та етичні принципи

0 коментувати
Книжкові бестселери січня: лауреати премій, нові старі казки та етичні принципи

Книга про книжковий магазин, переказ історії про всесвітній потоп з чудовими ілюстраціями, розповіді Нобелівського лауреата Еліс Манро, розкішна книга коміксів і "що таке добре і що таке погано" для дорослих - січневі бестселерів інтернет-магазину Yakaboo для різного віку і різних зацікавлень

Круглосуточный книжный мистера Пенумбры

Понад мільйон проданих примірників у світі і переклади на 26 мов - такий результат недовгого існування цього роману-лабіринту, в якому переплелися таємні знання, конспірологія, магія технологій, пригоди і звичайна людська дружба.

Книжковий магазин - ідеальне місце, щоб заховати кінці у воду. На запорошених дальніх полицях містер Пенумбра зберігає книги, яких, якщо вірити Гуглу, не існує. Низка дивних символів, тиснені золотом плетіння, поодинокі читачі та нічний продавець, якому ексцентричний власник чітко дає зрозуміти: не запитуй, а головне - не читай. Але павутиння загадок вже обплітає героя. Кілька необережних фраз - і ось уже цілий батальйон друзів - книжники і програмісти з Гугл, знавці античності і фанати "Зоряних воєн" - намагаються розгадати шифр півстолітньої давності.

Луны Юпитера

Ось уже тридцять років Еліс Манро називають найкращим у світі автором коротких оповідань. Але український читач дізнався про неї лише після того, як письменниця отримала Нобелівську премію з літератури в 2013 році. Манро порівнюють з Чеховим: вона вміє розповісти історію так, що читачі, які навіть належать до зовсім іншої культури, впізнають у героях самих себе. Начебто ви завітали до неї в гості, і вона, поки заварює чай, розповідає про своїх знайомих - така Еліс Манро і її герої.

Ось і ці дванадцять історій, викладені на перший погляд нехитрою мовою, розкривають дивовижні сюжетні безодні. На якихось двадцяти сторінках Манро примудряється створити цілий світ — живий, відчутний і неймовірно привабливий.

Обладать

Один з найкращих англійських романів кінця XX століття, за що автора було нагороджено Букерівською премією, а пізніше - орденом Британської Імперії. Втім, слово "роман" можна застосувати до цієї дивовижної прози досить умовно: чи то це детективний роман ідей, чи жіночий готичний роман у сучасному виконанні, чи лицарський роман на новий лад. Він весь складається з композиційних і сюжетних фокусів, деталі та епізоди розігруються по кілька разів, на різних сюжетних рівнях. Цей твір являє собою глибоко сучасну річ, яка увібрала багато традицій і одночасно позначена печаткою справжнього натхнення і новаторства. У ній різними гранями переливається таємниця англійського духу та англійської величі.

Але перш за все, ця книга про живих людей (нехай деякі з них давно померли), образи яких маною сходять до читача; про кохання, бунтівну і шалену пристрасть, яка перемагає час і смерть; про прагнення духу і плоті, земні й піднесені, явні й таємні; і про божествений План, який виявляється у трагічних і комічних візерунках долі людської... Дві стихії панують на цих сторінках — стихія розуму, блиску думки, майже чуттєвого, і стихія тонкого еротизму, що народжується від дотику грубої матерії життя до ніжних тканин фантазії. "Можна бути скільки завгодно близько. Але володіти - ніколи".

Сказки. Книга 1

Розкішна книга коміксів, сучасна класика жанру містить 1-10 випуски знаменитої серії видавництва "Вертіґо", а також окремий розділ, де представлені ескізи до образів головних персонажів, виконані Біллом Віллінгемом, Ланом Медіною і Марком Бекінгемом, і нова передмова Білла Віллінгема.

Уявіть собі, що всі наші найулюбленіші казки виявилися реальними людьми і оселилися серед нас, зберігши всі свої чарівні властивості. Білий Сніжок і Бігбі Вовк, Золотоволоска та Хлопчик-Пастушок – повертаються як вигнанці, які живуть, хитромудро замаскувавшись, в одному з районів Нью-Йорка під назвою Казкитаун. Як їм вдасться вижити в нашому звичайному, позбавленому чаклунства світі?

Герой империума

Довга галактична війна сорок першого тисячоліття загартувала не одного воїна. Комісара Кайафаса Каїна поважають товариші по службі і обожнюють підлеглі, адже він герой Імперіуму. Але герой зовсім не прагне слави, а, навпаки, намагається триматися подалі від будь-яких неприємностей. Однак проти своєї волі він потрапляє в найстрашніші та найнебезпечніші місця. Щоб вижити, Каїн змушений крутитися, блефувати і обманювати. Удача, помножена на спритність та інстинкт самозбереження, завжди виявляється на його боці, витягуючи з найглибших безодень і підносячи на найвищі п'єдестали. Пригоди підприємливого комісара Каїна і його мерзенного помічника Юргена здобули безліч шанувальників у всьому світі.

Убили бы вы толстяка? Задача о вагонетке. Что такое хорошо и что такое плохо?

Поїзд без гальм мчить на п'ятьох людей, прив'язаних до рейок. Якщо поїзд не зупинити, всі п'ятеро загинуть. Ви стоїте на залізничному мості та з жахом дивитеся на те, що відбувається. Але поруч із вами стоїть незнайомий товстун: якщо ви скинете його з мосту, він, звісно, загине, але його тіло зупинить поїзд і врятує життя п'ятьох людей. Чи вбили б ви товстуна? Це питання може здатися дивним, але це лише варіація загадки, над якою сушили голову моральні філософи протягом півстоліття, а останнім часом нею перейнялися нейровчені, психологи та інші мислителі.

У цій книзі Девід Едмондс, співавтор бестселера "Кочерга Вітгенштейна", розповідає історію про те, як і чому філософи займалися цією етичною дилемою, іноді званою "проблемою вагонетки". Водночас він пропонує захопливий і пізнавальний тур історією моральної філософії. Більшість людей вважали б неправильним вбивство товстуна. Але чому? Зрештою, забравши життя одного, ви змогли б врятувати життя п'ятьох. Як показує Едмондс, відповідь на це питання значно складніше й важливіше, ніж може здатися спершу. Насправді наша відповідь багато говорить про наші уявлення про правильне і неправильне.

Как изготовить Вселенную и изменить историю

Комплект з двох книг для дітей у віці 10+ та їхніх батьків. У цих дивовижних енциклопедіях викладено безліч цікавих фактів, які допоможуть учням у написанні доповідей і в підготовці до таких дисциплін, як географія та малювання, історія і праця, математика і фізкультура!

Цікава подача матеріалу, інформативні врізи, реалістичні ілюстрації і фотографії, інфографіка, практичні завдання для дітей, графічність і чіткість зроблять енциклопедії незамінними для хлопчаків і дівчат, які дуже люблять неймовірні історичні факти й обожнюють фантазувати.

Почему у собаки мокрый нос

Нова версія добре відомої історії у виконанні шотландського письменника Кеннета Стівена і неперевершеного норвезького ілюстратора Ейвінда Турсетера, лауреата престижних премій у галузі дитячої книги, зокрема Bologna Ragazzi Award. Від картинок дійсно неможливо відірватися.

Дуже давно - так давно, що світ був ще зовсім новенький, - пішов дощ. Та такий сильний, що не залишилося на землі жодного сухого місця. І ось один чоловік на ім'я Ной побудував величезний корабель, щоб врятувати людей і тварин. Ной зібрав усіляких тварин, які тільки бувають на світі. Він взяв із собою навіть слимаків і павуків, жуків і всяких інших комашок. Вони провели в морі двадцять днів і двадцять ночей, і ось одного разу ковчег почав текти. "Що ж робити?" - жахнувся Ной. Хто врятує ковчег?

Читайте про найкращі книжкові новинки, найцікавіші, найпопулярніші твори, а також про найкращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів