Ефективність, самовдосконалення та прийняття рішень. 5 книг з особистісного розвитку

0 коментувати
Ефективність, самовдосконалення та прийняття рішень. 5 книг з особистісного розвитку
© Pixabay

Більшість людей хочуть бути щасливими і успішними, наслідуючи численні поради , намагаються застосувати їх на практиці і різними способами займаються самовдосконаленням

Іноді їм вдається досягти мети, іноді лише частково. Часто людина, яка прагне до успіху, шукає унікальні рецепти, не усвідомлюючи, що варто звернути увагу на ті дії та рішення, до яких ми вдаємося щодня. У цій добірці - теорія і практика, але головна відмінність зібраних тут книжок - вони реалістичні, прості для розуміння і добре структуровані.

Що ти вибереш? Рішення, від яких залежить твоє життя, Таль Бен-Шахар

Таль Бен-Шахар - спеціаліст з позитивної психології. У новій книзі актуальних психологічних досліджень він показує, як правильний вибір, який нам доводиться робити при прийнятті щоденних рішень, яких ми можемо навіть не помічати на «автопілоті», надає значущий і довгостроковий вплив на наше життя. Проблема в тому, стверджує автор, що часто ми не помічаємо самої можливості вибору.

Бен-Шахар зібрав всі ті дрібниці, які прокладають шлях до по-справжньому щасливого і насиченого життя і дав 101 урок, розкривши типові труднощі та перешкоди, з якими стикається кожен з нас, і показавши, як з ними впоратися. Віддатися гніву або відійти на крок назад, підкорятися звичному або змінювати світ, затаїти образу або прощати, справляти враження або самовиражатися, відкладати задоволення або ловити момент? Зробіть свій вибір.

Стан ефективності. Незвичайні методи самовдосконалення, Сергій Філіппов

«Стан ефективності» являє собою не що інше, як «інструкцію по експлуатації машини під назвою «Людина». Принаймні так вважає відомий бізнес-тренер Сергій Філіппов.

Обґрунтовуючи власні міркування і гіпотези підтвердженими науковими і психологічними теоріями, Філіппов пропонує читачеві не тільки фактологічну сторону теми, але і безліч практичних завдань, що сприяють кращому розумінню закономірностей навколишнього світу та особливостей формування людського характеру та світосприйняття. У міркуваннях про сенс життя, типи людського характеру, неусвідомлені думки та багато інших непростих питань автору вдається уникнути і менторського тону, і складних пояснень.

Кожна глава книги - новий етап роботи над собою, розкриття внутрішнього потенціалу та усунення бар'єрів.

Будь кращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними, Ден Вальдшмідт

«Все, що ви знали про успіх — невірно. Ставте цілі. Багато працюйте. Будьте наполегливі. Цей рецепт успіху ви зможете повторити, навіть якщо розбудити вас вночі і запитати. І він не працює — ні для вас, ні для кого б то не було».

Успіх - це не те, що ти робиш, а те, що ти собою уявляєш, вважає Ден Вальдшмідт, який проаналізував історії тисячі різних людей зі світу бізнесу, науки, політики і спорту, що добилися видатних успіхів. Серед цих людей шеф-кухар ресторану, який поборов смертельну хворобу і заробив з часом 3 зірки Мішлен; бігуни, долаючі неймовірні відстані і долаючі себе; медик швидкої допомоги, який звільнився та відкрив успішну компанію; фігуристка Джоанні Рошетт, яка на Олімпіаді виступала через три дні після серцевого нападу матері і змогла виграти медаль; Валентина Терешкова, яка стала першою в історії жінкою-космонавтом в 26 років, і багато хто інший. Всі ці люди мали кілька спільних рис, які і виявили автор та його команда.

Це книга для тих, хто хоче домогтися видатних результатів в чому б то не було і любить яскраві надихаючі історії, що викликають бурю емоцій.

Розвиток мозку. Як читати швидше, запам'ятовувати краще і досягати великих цілей, Роджер Сайп

Прагнучи рости і розвиватися як особистість, ми шукаємо відповіді ззовні - секретні формули, диво-засоби, які обіцяють дати нам миттєвий результат. Але частіше за все відповідь у нас самих - ми не вміємо ефективно використовувати можливості свого мозку. У книзі Роджера Сайпа, тренера і консультанта в області самовдосконалення, ви знайдете перевірені методики прискореного навчання, постійного розвитку та досягнення рекордних показників. Вони захоплюючі в освоєнні і легкі в застосуванні.

З цією книгою ви навчитеся запам'ятовувати інформацію в три рази краще; читати у два, три або навіть чотири рази швидше; формулювати заряджаючі енергією цілі і досягати їх; усвідомлювати і долати ментальні бар'єри; розпоряджатися часом, щоб його вистачало на все дійсно важливе; керувати своєю енергією протягом дня, а також зрозумієте своє головне призначення в житті.

Крім теорії, а книзі присутні розвиваючі тести, практичні вправи, корисні поради, а також посилання на бонусні навчальні відео на сайті компанії Freedom Personal Development.

Як ви збудуєте своє життя?, Клейтон Крістенсен, Карен Діллон, Джеймс Олворт

Ця книга - спроба крізь призму бізнес-ідей показати можливості для досягнення цілей, які ставить перед собою кожна людина: побудова кар'єри, щасливі сімейні стосунки, гармонійне виховання дітей.

Автори не обмежуються загальними теоріями, а на конкретних прикладах розглядають стратегії досягнення успіху.

Видання складається з трьох частин: Кар'єра як джерело щастя, Як знайти щастя у відносинах, Як залишитися вірним собі.

Книга для тих, хто хоче знайти відповіді на важливі життєві питання і готовий брати на себе відповідальність за отримані результати.

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані і обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів