Для справжніх шанувальників. П'ять ексклюзивних колекційних видань

0 коментувати
Для справжніх шанувальників. П'ять ексклюзивних колекційних видань
© Pixabay

Книги - це не тільки джерело знань і задоволення, але і предмет колекціонування

Буває, прочитаєш книгу в електронному форматі — і хочеться купити паперове видання, щоб поставити на полицю, гортати сторінки, відзначати улюблені фрагменти. Або відразу купуєш папір і настільки закохуєшся в твір, що починаєш полювати за різними виданнями.

Але є ще одна категорія книг — це виготовлені вручну колекційні видання обмеженого накладу. Зазвичай для виробництва таких книг вибирають знакові твори, роблять усього декілька примірників масивних видань, прикрашених натуральною шкірою, тисненням, камінням, позолотою, завдяки чому їхня вартість злітає до захмарних висот. Але кожен власник подібного видання буде пишатися величчю подібної книги.

У рамках спецпроекту Книги НВ спільно з інтернет-магазином Yakaboo.ua називає кілька прикладів колекційних видань книг.

Historiae Biblicae Veteris et Novi Testamenti... / Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту... / Bible History Of The Old And New Testaments...

Пропонована книга — факсимільне видання рідкісної стародруку «Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti» («Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту»), вперше було надруковано у видавництві братів Клауберів в Аугсбурзі в 1748 році.

Примірник цього рідкісного видання 1748-1757 років зберігається у фондах Музею книги і друкарства України і не зафіксований ні в одній з інших наукових колекцій України.

Книга «Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti» або Лицьова Біблія, тобто Біблія в ілюстраціях, видана у форматі ін-фоліо (лист) і складається з 100 сюжетних гравюр, що представляють найважливіші сюжети Біблії в їхній послідовності. Гравюри виконані братами Клауберами за роботами Іоганна Адама Стокмана (1720-1783), відомого в Аугсбурзі живописця, рисувальника, гравера.

Книга містить докладні наукові коментарі і адаптований переклад текстів з латини на англійську та українську мови.

Думки великих про найголовніше. Комплект з 3 книг

У цьому комплекті зібрано найкращу підбірку афоризмів і висловів на завжди актуальні теми: Бог, життя, Всесвіт, час, людина і доля.

Французька обкладинка ручної роботи виконана з комбінації натуральної шкіри, обкладинка книги і футляр — ложемент, оформлені багаторівневим тисненням, глибоким блінтовим і рельєфним золотим, з використанням фольги Luxor 240.

Внутрішнє оздоблення футляра встелене натуральним оксамитом Morbidezza. Обріз книги полірований і пофарбований вручну. В комплекті два оксамитових чохла.

Ті, що змінили світ. Комплект з 3 книг


Збірка складається з трьох книг: «Лідери, які змінили світ», «Компанії, які змінили світ», «Бізнес-ідеї, які змінили світ».

У першій зібрані життєписи ста великих людей, чиє перебування на цій землі запам'яталося сучасникам і досі надихає нащадків. Правителі, полководці, релігійні лідери та першовідкривачі, що жили в найрізноманітніших куточках світу в різні часи від Будди до Петра Першого, від Чингісхана до Христофора Колумба, від Вінстона Черчілля до Михайла Горбачова, реалізували свої амбіції, марнославство або альтруїстичні прагнення, змінивши одночасно життя всього світу.

Друга розповідає історії великих компаній, що значно вплинули на хід прогресу і розвиток людства: від створеної в сімнадцятому столітті East India Company до сучасної Google, Inc. З неї можна дізнатися про життєві перипетії таких бізнес-гігантів, як Kodak і Disney, IKEA і CNN, Coca-Cola і Microsoft з моменту їх появи.

У третій книзі представлені 50 бізнес-ідей, які справили значний вплив на розвиток суспільства. Кожна глава присвячена окремій бізнес-ідеї. В них розповідається коли, де і чому виникла ця ідея, хто її автор, які її комерційна віддача і подальший розвиток. Деякі з цих ідей стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя: персональний комп'ютер, інтернет і супутникове телебачення. Інші ідеї, такі як памперси або аерозольний дезодорант, сьогодні сприймаються неоднозначно, але, безперечно, їх відсутність також складно уявити. Серед перерахованих є й такі, що поступово відходять на другий план завдяки появі та розвитку цифрових технологій — наприклад, факсимільний апарат або кишеньковий калькулятор.

Україна-Європа. Хронологія розвитку. Комплект з 5 книг

Це науково-популярне видання описує історію українсько-європейських відносин зі стародавніх часів до 2010 року. Мета створення книги полягає в тому, щоб показати, наскільки багато спільного в історичному розвитку України та європейських держав. Видання досліджує історію європейських країн протягом кількох мільйонів років, від появи перших живих істот, появи перших людей і людського суспільства до освіти та становлення сучасних держав.

Кожен том містить інформацію у вигляді: календаря, який складається з переліку найважливіших історичних подій по європейських країнах та Україні; інформаційних статей, які розповідають у хронологічному порядку про найважливіші події, підкріплені ілюстраціями; оглядових статей, присвячених окремим періодам історії країн Європи та України; спеціальних статей, присвячених окремим найцікавішим і найважливішим історичним фактам розвитку держав; різноманітних карт, які допомагають поліпшити уявлення про події, що відбувалися в різні часи на території Європи та України; покажчика прізвищ — це довідковий розділ, де за абеткою вказано прізвища людей, котрі зустрічаються в книзі з зазначенням сторінок; покажчика літератури та наукових статей, які були використані при написанні документа.

The Times Comprehensive Atlas of the World

Нове видання найавторитетнішого атласу світу, що складається з 250 сторінок докладних карт і 72 сторінок вступної інформації, яка дає вичерпне уявлення про сьогоднішній світ. З моменту виходу першого видання цього атласу в 1967 році було продано більше мільйона примірників.

Нинішнє видання являє собою ідеальне поєднання традиції, престижу і стилю.

Французька обкладинка ручної роботи, італійська шкіра. У центрі — художня композиція зі шкіряною вставкою, обрамлення — гравіювання, інкрустоване кристалами Swarovski. Каптал шовковий, ручного плетіння, форзац складаний, обріз полірований, колір — «золото».


Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані й обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ і інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів