Фестиваль вина KYIV WINE

0 коментувати
Фестиваль вина KYIV WINE

Цього року, 4 червня, Good Wine вперше проводить KYIV WINE – великий європейський фестиваль, формат якого народився з ідеї об'єднати пару десятків заходів на тему вина і гастрономії

Мета події проста – розширити кругозір у легкій та зрозумілій формі, а також отримати задоволення від хорошого вина, їжі, що підходить під нього та спілкування з друзями. Близько 50 захоплених виробників вина з 15 країн світу зберуться разом, щоб представити Києву новий формат дегустацій. Захід відбудеться 4 червня в КВЦ «Парковий», який розташований прямо в центрі міста. Ініціатор і організатор – Good Wine.

Всі вина будуть представлені ПОБОКАЛЬНО: близько 500 позицій тихих, ігристих і кріплених вин вартістю від 140 грн. за пляшку в різноманітних стилях – від легких і свіжих до структурних, складних і багатогранних. У тому числі знакові бургундські, рідкісні Брунелло, хороша підбірка Бароло, нестандартні помаранчеві, органічні і біодинамічні вина.

На KYIV WINE можна буде познайомитися особисто з Джорджіо Пеліссеро та іншими топовими виноробами. Послухати одного, насправді одну, з 338 існуючих у світі Master of Wine (найвища наукова ступінь у винному світі), яка вперше приїде в Україну. Відвідати лекції та майстер-класи. Влаштувати rooftop-вечірку і станцювати з друзями під келих ігристого. Смачно поїсти в pop-up-ресторанах на даху з фантастичним (і це не кліше) видом на Київ. Все це можна зробити в один день, причому В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДНЯ.

Декілька фактів:

  • Загальна площа заходу – 7 500 м2, включаючи запаморочливий rooftop з видом на Дніпро.

  • ВИНО. На першому поверсі комплексу «Парковий» будуть представлені для дегустацій близько 500 вин від сотні різних виробників з усіх континентів. Вперше Україну відвідає Master of Wine. Всі учасники будуть мати можливість спробувати побокально великі вина за допомогою системи Coravin .

  • ЇЖА. Open Air BBQ буде займати весь дах вертолітного майданчика. Тут буде представлено близько 100 закусок і повноцінних страв зі свіжих та здорових продуктів від знакових ресторанів і невеликих фудових точок.

  • РЕСТОРАНИ. Будуть представлені наступними учасниками: Dogs & Tails c фірмовими хот-догами, мілкшейками і десертами. Ресторан REEF проведе справжнє шоу з приготування величезного мальдівського тунця і представить страви від нового шефа Алана Реньо. У меню «BEEF м'ясо & вино» - фірмові мармурові стейки і бургери з українського і американського м'яса, яке буде смажитися на відкритому вогні. Lucky Restaurant Vinoteque підготує спеціальне меню для фестивалю.

  • ФУД-КОРТ. Устричний бар Good Wine coffee point від Yellow Place , свіжа випічка від Bakehouse, натуральне морозиво, meat&cheese bar з запрошеним кортадором з Іспанії.

  • БАРИ. Їх буде три. Sparkling bar з ігристими винами, коктейлями і винний бар на даху. Бар шампанського на першому поверсі – і це найправильніший початок!

  • РОЗВАГИ. В зоні Open Air BBQ буде встановлена музична сцена, затишна дитяча і зелена relax зона на тисячу місць. Для гостей, які затримаються до півночі, передбачений кінотеатр під відкритим небом. Всього буде близько 20 розважальних та навчальних заходів за 1 день.

  • ЛЕКТОРІЙ з освітніми лекціями та майстер-класами, сліпими дегустаціями, простими лікбезами за правилами поєднання їжі і вина, органічного і біодинамічного виноробства. Ведучі – авторитетні українські сомельє та запрошені іноземні винороби.
   
  • ДИТЯЧА ЗОНА з кулінарними майстер-класами, аніматорами, справжньою мікрофермою і навчальною програмою з органічного землеробства.

КУПИТИ КВИТОК ОНЛАЙН.

Вартість квитка: 250 грн. У вартість входить дегустаційний келих. Придбати квитки на фестиваль можна вже зараз:

Дата: 4 червня, субота.

Час роботи: 12:00 – 20:00. Open Air BBQ буде працювати до 24:00.

Локація: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Деталі заходу будуть з'являтися на сторінці KYIV WINE в Facebook .

І пам'ятайте: для KYIV WINE (як і для вина) особливий привід не потрібен.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів