Пєсков виключив заміну Самойлової на Євробаченні

5 коментувати
Варіанту заміни Самойлової немає

Варіанту заміни Самойлової немає

Росія не буде замінювати свого учасника на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, який цього року пройде в Києві, заявив спікер президента РФ Дмитро Пєсков

"Мені невідомо про рішення наших організаторів, але, наскільки я розумію, такої опції як заміна не існує", - цитує Пєскова РІА Новини.

Він зазначив, що Кремлю також невідома позиція російських організаторів відбору на можливість заборони в'їзду в Україну Юлії Самойлової.

Нагадаємо, фронтмен гурту О. Torvald Женя Галич назвав майбутній виступ представниці Росії на Євробаченні-2017 "абсолютно геніальним ходом спецслужби Російської Федерації".

Раніше стало відомо, що Юлія Самойлова представить Росію на конкурсі Євробачення-2017 з піснею Flame Is Burning (Вогонь горить).

Самойлова виступала в окупованому Криму 27 червня 2015 року на гала-концерті фестивалю Світ спорту і добра. Вона дала концерт разом з іншими російськими співаками - Олегом Газмановим і Лолітою.

Співачка не має права на в'їзд на територію України, оскільки вона порушила постанову Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року, згідно з якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в'їзду на територію Криму.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів