Старі, але популярні: п'ять вистав, які варто подивитися. Театральний блог Анжели Величко

Старі, але популярні: п'ять вистав, які варто подивитися. Театральний блог Анжели Величко
© David Phillips (D. A. P)/Flickr

Київські театри щорічно представляють публіці нові вистави – в середньому, по дві-три на рік

Однак прем'єрні постановки не вмирають в кінці сезону, їхній середньостатистичний життєвий термін - років п'ять-сім.

А ось улюблені глядачами вистави живуть набагато довше – наприклад, Тев'є-Тевель, з великим Богданом Ступкою в головній ролі, з постійними аншлагами тривав понад 20 років.

І сьогодні в репертуарі кожного з театрів є старі, але досі улюблені глядачами вистави. Про них ми і поговоримо сьогодні.

1. Бабине літо (2006)

Театр Російської драми

Спектакль розповідає про життя і дружбу трьох жінок, яким вже сильно за п'ятдесят. Весело і сумно одночасно. Легко і без претензій. Особливо гарна Алла Варпаховська, саме її харизматична гра вже десятий рік збирає аншлаги. Втім, не варто йти на Бабине літо представникам покоління Z і любителям складного-нестандартного-сучасного.


© rusdram.com.ua

© rusdram.com.ua


2. Вася повинен зателефонувати (2010)

Театр драми і комедії на Лівому березі

У приватний пансіон Рути приїжджають гості, друзі, знайомі і незнайомі. Тут на них чекають приємні і не дуже приємні сюрпризи. Є одна важлива обставина, яка перетворює цей непоганий спектакль на четвірочку в стовідсотковий «must see». Цю обставину звати Ада Роговцева, яка грає у Вася повинен зателефонувати головну роль.


© drama-comedy.kiev.ua

© drama-comedy.kiev.ua


3. Грек Зорба (2010)

Театр імені Івана Франка

Історія життя вічного романтика грека Зорби. У головній ролі - заслужено народний Анатолій Хостікоєв, режисер - не менш талановитий Віталій Малахов. Цей спектакль - для справжніх шанувальників справжнього класичного театру в найкращому розумінні слова. Не раджу йти на Грека Зорбу любителям мильних серіалів і антрепризних постановок.


© ft.org.ua

© ft.org.ua


4. Наталчина мрія (2012)

Театр Золоті Ворота

Пронизлива розповідь про двох дівчат, двох Наталок. Одна живе в забезпеченій сім'ї, інша в дитбудинку, але мрії Наталок однакові – це мрії про кохання. Режисер вистави Стас Жирков отримав Пектораль за кращий режисерський дебют. Вистава нелегка, але дуже емоційна, справжня і щира. Одна з моїх улюблених.


© zoloti-vorota.kiev.ua

© zoloti-vorota.kiev.ua


5. Загадкові варіації (2014)

Молодий театр

Квитки на цю виставу треба купувати за два місяці. До нобелівського лауреата, відомого письменника приїздить журналіст. Але ексклюзивне інтерв'ю не є метою приїзду. І журналіст виявляється не тим, за кого себе видавав. Вистава про кохання - те, яке не має статі.

У головних ролях - феєричний Олексій Вертинський і талановитий Станіслав Боклан. Режисер – художній керівник Молодого і один з найкращих українських режисерів Андрій Білоус. Якщо ви ще не бачили цей спектакль, то поспішайте купити квиток.


© molody.kiev.ua

© molody.kiev.ua


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів