11 ознак справжньої української дівчини. Блог Ярослави Гресь

4 коментувати
11 ознак справжньої української дівчини. Блог Ярослави Гресь
Kampot.org.ua

На українських дівчатах тримається світ. Серйозно

Сьогодні відзначається Міжнародний день дівчаток, але оскільки українські дівчатка абсолютно особливі, їх День повинен бути щодня, а не раз на рік. Зрозуміти, що перед вами українська дівчинка, легко:

1. Вона сильна. Українська дівчинка може все. Все від слова "абсолютно". Коні на скаку — це її найменше досягнення. Виплатити іпотеку — будь ласка, пробігти марафон — будь ласка. Зробити кар'єру в Києві, потім в Парижі, потім в Нью-Йорку — ой, та ну що тут складного. На українських дівчатках тримається світ. Серйозно.

2. Вона турботлива. В української дівчинки діти носять по дві шапки, у чоловіка в робочому портфелі завжди є бутерброд. Вона встигає завезти ліки хворому дідусеві і годину проговорити з тіткою Сонею, якій більше ні з ким обговорити характер кішки, метеозалежність і якість пряжі. Ніхто не сховається від української дівчинки, якщо вона хоче заподіяти добро.

3. Вона талановита. Українська дівчинка прекрасно співає. А якщо не співає, то малює. А якщо не малює і не співає, то готує як Гордон Рамзі, танцює тверк, читає реп, запускає ракети в космос, вчить шосту іноземну мову і отримує третю вищу. Але головний талант української дівчинки — об'єднувати навколо себе людей.

Ніхто не сховається від української дівчинки, якщо вона хоче заподіяти добро

4. Вона терпляча. Погодьтеся, українські дівчата можуть терпіти роками. Що завгодно. Ро-ка-ми. А потім, в один день бах, і все, терпіння скінчилося. У такій ситуації краще тимчасово евакуюватися в безпечне місце.

5. Вона смілива. Стрибнути з парашутом? Сказати правду тому, кого всі бояться? Співати, коли навколо все горить і чорний дим піднімається до самих небес? Все це вже було.

6. Вона горда. Не потрібно робити українській дівчинці послугу, своє вона візьме сама.

7. Вона емоційна. Може, звичайно, і гірко поплакати, і сказати, що все скінчено, і що майбутнього немає, і взагалі життя тлін. Але це не на довго. Наше внутрішнє сонце виходить раніше, ніж у інших. І через хвилин тридцять всім знову тепло, всім добре, всім радісно. Просто не потрібно до нас лізти ці півгодини. Ви ж не намагаєтеся умовити бурхливий торнадо "заспокоїтися" і "зрозуміти, що немає причин для розладу".

8. Вона ощадлива. В української дівчинки зберігаються бабусин сервіз, велика енциклопедія рибалки (ніхто не знає, чия вона), на антресолях варення, одна лижа (раптом друга знайдеться!), валіза, повна прапорців країн ООН з якоїсь конференції (раптом знадобляться!), маска Вінні Пуха з одним оком (руки не доходять пришити друге), запасні каструлі (20 штук) і всі дитячі малюнки, починаючи з паспорта, в якому дитина домалювала їй капелюх, вуса і сердечко.

9. Вона щедра. Якщо потрібно, якщо прийшов момент, українська дівчинка віддасть все, що у неї є. У 2004 році моя мама віднесла на Майдан свою стару шубу, в 2014-му ми винесли весь будинок: від теплих речей і консервації до ліків і грошей. І ніхто ні на секунду не пошкодував, не засумнівався. Знали — інакше не можна.

10. Вона красива. Тут слова не потрібні. Пам'ятаю, один мій знайомий, швед, вийшов на Хрещатик і три дні просидів на лавці. Не міг повірити, що навколо ходять не спеціально навчені моделі, а середньостатистичні українські дівчинки.

11. Вона зіткана з любові.

З Днем, дорогі дівчатка! Ви заслуговуєте най-най-най-найкращого і ще трішки більшого.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени

Більше блогів тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів