Зосередженість і розстановка пріоритетів. П'ять способів не втратити натхнення під час запуску бізнесу

0 коментувати
Корисні поради для тих, хто прагне розвивати свій бізнес
© StartupStockPhotos/Pixabay

Корисні поради для тих, хто прагне розвивати свій бізнес

Запускаючи бізнес, багато хто терпить невдачі. Експерти дали підприємцям-початківцям п'ять порад щодо того, як не втратити бажання рухатися далі

Бізнес і стрес йдуть поряд, пише Mashable. Особливо, якщо йдеться про відкриття нового підприємства або старт проекту. Коли справа не рухається з мертвої точки або накопичується дюжина проблем, багато бізнесменів відчувають втому та нервове виснаження.

Експерти в галузі психології бізнесу говорять про те, що успіх будь-якої діяльності залежить від людської витривалості.

П'ять профілактичних заходів щодо запобігання емоційного вигоряння в бізнесі виглядають так:

Навчіться розставляти пріоритети. Кожен стартап обмежений у ресурсах. Різних ідей і пропозицій завжди більше, ніж виділеного на проект часу.

Новачкам у бізнесі, які хапаються за кожну можливість і приймають всі пропозиції зі співпраці, реклами, популяризації в соцмережах, важливо сконцентруватися і зробити грамотний вибір.


© StartupStockPhotos/Pixabay

© StartupStockPhotos/Pixabay


Зосередьтеся на тому, що подобається і виходить найкраще. У перші тижні запуску бізнесу підприємець бере участь у всіх завданнях свого проекту. Однак через деякий час він розуміє, що є проблеми, які йому подобається вирішувати, а є заходи, здійснення яких дратує.

Людина ніколи не досягне успіху, якщо буде витрачати час на речі, які ненавидить. Тому для нелюбимих аспектів бізнесу краще найняти компетентних людей, а самому зайнятися тим, що приносить задоволення.

Підтримуйте зв'язок з іншими бізнесменами. Підприємці-початківці, особливо ті, хто працює віддалено, стикаються з ризиком соціальної ізоляції. Некомпетентні в бізнес-сфері підприємця друзі та члени сім'ї не можуть розділити його стурбованість і дати професійну пораду.

Тому важливо мати підтримку серед групи досвідчених бізнесменів. Для цього можна пропонувати таким фахівцям вигідну для обох сторін співпрацю, відвідувати тематичні семінари та круглі столи.


© StartupStockPhotos/Pixabay

© StartupStockPhotos/Pixabay


Не чекайте всього і відразу. Втрата натхнення зазвичай відбувається через те, що людина встановлює занадто високі очікування, і, не отримавши потрібний результат, відчуває повний провал. Важливо навчитися управляти своїм хвилюванням від очікувань.

У першу чергу, слід припинити порівнювати свій проект з бізнесом конкурента та перестати турбуватися про те, що думають і говорять інші. Не можна впадати у ступор від найменшої невдачі. Натомість треба націлюватися на прогрес.

Піклуйтеся про себе. Цей пункт стосується як фізичного, так і психічного стану здоров'я. Щоб бути повним енергії і вміти боротися зі стресом, важливо добре харчуватися, займатися спортом і розслаблятися. Робота в режимі 24/7 не є синонімом успіху. Бізнес - це важлива частина життя, але не єдина. Проект не буде рентабельним, якщо його засновник у поганому самопочутті.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів