Учені знайшли зв'язок між жіночими комплексами та ризиком серцевих захворювань

0 коментувати
Страх відвідувати лікаря може призвести до негативних наслідків
© Karina Ter/Flickr

Страх відвідувати лікаря може призвести до негативних наслідків

Згідно з результатами недавнього дослідження американської організації Women's Heart Alliance, майже половина жінок соромиться йти до лікаря через свою повноту або шкідливі звички

Більшість жінок соромляться відвідувати медичний заклад через страх бути розкритикованими за неправильний спосіб життя, пише SheKnows. Однак такий сором може виявитися смертельно небезпечним.

Провідний фахівець дослідження доктор Ноель Бейлі Мец зазначає, що укорінені стандарти жіночої краси заважають представницям прекрасної статі відчувати себе природно і невимушено. «Насправді жінки зі здоровим індексом маси тіла зовсім не схожі на худих моделей», – говорить експерт.

Після того, як учені провели опитування серед більше тисячі жінок, з'ясувалося, що 45% опитаних скасовували або відкладали візит до лікаря через свою зайву вагу. 35% жінок відмовлялися від відвідування лікаря, тому що не могли кинути палити. Близько чверті жінок у кабінеті поліклініки почувалися ніяково, тому що нав'язливо думали про зв'язок свого захворювання з неправильним харчуванням і низькою фізичною активністю.

Тривожна статистика показує, що через свій сором багато жінок не отримували своєчасних медичних рекомендацій. У 74% жінок були виявлені фактори ризику серцевих захворювань. Тільки 40% опитаних жінок сказали, що пам'ятають свій останній візит до лікаря і знають про стан свого здоров'я.

Американська асоціація серця стверджує, що скринінг рівня холестерину в крові жінка повинна проводити у 20-річному віці, а звертатися до лікарів для вимірювання кров'яного тиску – кожні два роки.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів