Залежність від гаджетів здатна зруйнувати стосунки - американські вчені

0 коментувати
Залежність від смартфону може призвести до розладу у стосунках
© Pixabay

Залежність від смартфону може призвести до розладу у стосунках

Дослідники з університету Арізони з'ясували, що цифрова залежність може провокувати проблеми у стосунках

Учені проаналізували дані про регулярність використання смартфонів і порівняли їх з якістю стосунків закоханих людей, пише Men's Health. Результати дослідження показали, що люди, які рідко розлучаються з гаджетами, переживають більше проблем в особистому житті.

Автор дослідження Меттью Лап'єр зазначає, що перевірка повідомлень і оновлень на телефоні допомагає проганяти нудьгу і створює відчуття компанії. Проте така залежність негативно позначається на стосунках з партнером. Людина, коханий якої постійно відволікається і тягнеться за гаджетом, відчуває себе в ізоляції і змушена боротися за увагу до себе.

Зрозуміти, що людина дійсно залежна від гаджетів, можна за такими ознаками: вона продовжує гортати стрічку соцмереж тоді, коли вже її бачила; вона дивиться на екран смартфона за кермом, під час вечері з родиною і навіть під час сексу; коли телефон лежить у сумці або несподівано розряджається, людина відчуває дратівливість і паніку.

Щоб позбутися такої залежності і не піддавати ризику романтичні стосунки, експерти рекомендують виділяти серед дня час, який потрібно провести без смартфону. Вимикайте гаджет під час вечері, залишайте у спортивній сумці під час тренувань і ховайте в бардачку машини, перебуваючи в дорозі.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів