Зайва вага впливає на сприйняття реальності - вчені

0 коментувати
Повні люди інакше сприймають відстань
© Danielle Melnyczenko/Flickr

Повні люди інакше сприймають відстань

Вчені Державного університету Колорадо стверджують, що надмірна вага спотворює сприйняття реальності

До такого висновку фахівці прийшли після проведення експерименту за участі 66 людей різної статури, пише The Daily Mail. Їх попросили оцінити як далеко знаходився дорожній конус. Люди, які які не мали проблем з вагою відзначали, що предмет знаходиться в 15 метрах, в той час як респонденти із зайвою вагою називали від 30 метрів і далі. Насправді конус був на відстані 25 метрів. Більш того, схожий експеримент показав, що повні люди бачать схили більш крутими.

Провідний вчений Джессіка Вітт пояснює, що таке неправильне сприйняття дистанції повними людьми може створити порочне коло. У такому випадку, чим більше вони будуть набирати вагу, тим менше захочуть вести активний спосіб життя, оскільки вважатимуть це занадто складним.

У результаті професор Вітт зазначає, що фахівці, які радять повним людям бути більш активними, повинні розуміти, що для таких клієнтів завдання будуть виглядати більш важкими, ніж для інших. Тому, вона рекомендує експертам дивитися на світ очима повних людей, перш ніж підбирати їм фізичні навантаження.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів