Визначені найбільш ефективні знаменитості для реклами

0 коментувати
Ріанна найбільш сприятливо впливає на продаж товарів брендів, які рекламує
© EPA

Ріанна найбільш сприятливо впливає на продаж товарів брендів, які рекламує

В ході маркетингового дослідження компанії The NPD Group з'ясувалося, що відома співачка Ріанна є найефективнішою знаменитістю для реклами товарів

За даними маркетингової компанії, товари різних брендів, до реклами і виробництва яких залучена відома поп-зірка, продаються в 3,7 разів краще, ніж товари, до рекламних кампаній яких залучені інші знаменитості, пише Elle .

На другій позиції в рейтингу найбільш ефективних відомих персон для реклами розташувалася американська колега Ріанни, співачка Бейонсе. До п'ятірки лідерів також увійшли співак Не-Йо, R&B-співак Ашер і репер Уіз Халіфа.


Рианна в рекламе Dior

Ріанна в рекламі Dior


У свою чергу, дослідження маркетингової компанії Repucom пролило світло на найуспішніше для компаній спонсорство гастрольних турів артистів. В рейтингу на першій сходинці розташувалася активно гастролююча кантрі-співачка Тейлор Свіфт, якій вдалося обійти таких відомих артистів, як Джастін Тімберлейк, Леді Гага і Кеті Перрі.

Ріанна не увійшла в рейтинг найбільш прибуткових артистів для компаній, що виступають спонсором гастрольних турів музикантів у зв'язку з відсутністю світових турне і концертів в останній рік.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів