Вино, лимон та чебрець. Бармени придумали алкогольний коктейль, який не зіпсує фігуру

0 коментувати
Знайдено спосіб вживати спиртне та залишатися у чудовій формі
© Edson Hong/Fkickr

Знайдено спосіб вживати спиртне та залишатися у чудовій формі

Бармен Андреа Татеосян запропонувала рецепт низькокалорійного алкоголького коктейлю

Алкоголь, як правило, не дозволяє схуднути. Щоб задовольнити бажання людей скидати кілограми без відмови від спиртних напоїв, бармени навчилися готувати низькокалорійні алкогольні коктейлі, повідомляє Shape.

Дедалі частіше в барах і ресторанах подають коктейлі, приготовані на основі низькокалорійних лікерів, таких, як Шеррі або Ліллет. Такі напої допомагають не лише уникнути ранкового похмілля, але й розслабитися без шкоди для фігури.

Андреа Татеосян, бармен мережі готелів Кімптон, каже, що малокалорійне спиртне підходить тим, хто піклується про своє здоров'я, однак від веселих нетверезих розваг відмовлятися не збирається. До того ж, такі коктейлі не дадуть людині напитися до безпам'ятства.

Андреа запропонувала любителям випити простий рецепт дієтичного алкогольного коктейлю.

Інгредієнти:

  • 50 мл рожевого вина (наприклад, Cocchi Americano Rosa);
  • 15 мл лимонно-чебрецевого сиропу;
  • 100 мл газованої води.

© Bunny Spice/Flickr

© Bunny Spice/Flickr

Спосіб приготування:

Щоб отримати лимонно-чебрецевий сироп, потрібно закип'ятити 3 склянки води, вкинути до неї цедру одного лимона та посипати дрібкою чебрецю. Потім воду треба зняти з вогню і дати настоятися протягом 10 хвилин. По закінченню цього часу треба додати до сиропу 2-3 ложки цукру та все перемішати. Після цього потрібно процідити сироп до скляної банки.

Зберігати лимонно-чебрецевий сироп можна в холодильнику протягом півроку.

Щоб приготувати низькокалорійний коктейль, слід налити у склянку вино і сироп та ретельно їх перемішати. Потім потрібно додати лід, залити газованою напій водою і прикрасити лимонною цедрою.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів