Відверта бесіда. Шість порад, як не соромитись обговорювати інтимні питання з партнером

0 коментувати
Будьте відверті з коханою людиною
© moniellain/Flickr

Будьте відверті з коханою людиною

Розмова про нюанси сексуального життя може бути нелегкою, проте обговорювати цю тему вкрай важливо для взаєморозуміння і міцних, щасливих стосунків

Обговорення інтимних речей має велике значення і для здоров'я пари, пише SheKnows. Знайти правильний підхід до партнера та підібрати доречні слова цілком можливо.

Шість порад про те, як говорити з партнером на інтимні теми, виглядають так:

Будьте впевнені в собі. Коли людина виходить із зони свого комфорту, вона відчуває певний страх. «Як партнер сприйме мої слова?», «Чи не здасться йому дивним те, що я хочу обговорити?» – такі питання можуть виникати у багатьох, однак дізнатися відповідь на них можна тільки шляхом відвертого спілкування.

Незважаючи на те, що піднімаючи інтимні теми, людина відчуває збентеження, розмови про близькість підвищують рівень довіри і співпереживання у стосунках.

Знаходьте підходящий момент. Деякі інтимні питання не вирішуються за п'ять хвилин. Якщо, наприклад, партнерам потрібно поговорити про проблему безпліддя, не варто починати розмову під час вечері або під час трансляції гри улюбленої футбольної команди чоловіка. Переконайтеся в тому, що і у вас, і у вашого партнера є час для серйозної і тривалої розмови.

Формуйте звичку говорити «про це». Регулярний змістовний діалог на тему інтимної близькості – це корисне правило щасливої пари. Щоб розуміти переживання другої половинки і бути готовим її підтримати, важливо розмовляти відкрито і часто. Домовтеся з партнером, скільки часу на день чи на тиждень ви готові присвячувати обговоренню найсокровеннішого.

Будьте чесним. Якщо ви вирішили пов'язати свою долю з людиною, будьте відкритим і прямолінійним. Суспільство встановило на обговорення інтимних питань безліч табу, які перешкоджають щирому спілкуванню. Наважтеся переступити ці непотрібні заборони і нічого не соромтеся.

Відповідайте на всі запитання партнера, навіть на найбезглуздіші. Збираючись обговорити будь-які інтимні питання, партнери повинні бути готовими до того, що їх будуть цікавити різні аспекти проблеми і сприймати питання вони можуть по-різному. Намагайтеся ставити себе на місце другої половинки і враховувати її інтереси. Слухайте свого партнера, відповідайте на його запитання і проявляйте турботу.

Опустіть зброю. Обговорення сексуального життя може виявитися неприємним. Наприклад, партнери можуть підняти питання зниження статевого потягу. Обговорюючи подібні теми, важливо вийти з оборонної позиції. Закритість і впертість під час відвертої розмови будуть лише заважати. Просто слухайте партнера і не приховуйте своїх справжніх почуттів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів