Відомий британський астролог склав гороскоп на 2016 рік

1 коментувати
Відомий британський астролог склав гороскоп на 2016 рік
© Pixabay

Відомий британський астролог, автор популярної книги Космічні замовлення Джонатан Кейнер склав загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на новий 2016 рік

За твердженням фахівця, 2016 стане роком любові і спілкування, і дозволить людям краще розуміти один одного і легше вирішувати конфлікти, а найбільший вплив на всіх знаків зодіаку надасть проходження Меркурія по диску Сонця, яке відбудеться в травні - рухаючись зворотним рухом, Меркурій пройде по сонячному диску зліва-направо, трохи південніше його центру.

В цьому році Кейнер рекомендує не приховувати свої почуття, бути відвертим, говорити з людьми відкрито і чесно, а також ділитися знаннями і показувати свої приховані риси характеру.

Овен

Гороскоп для Овнів на 2016

2016 рік для представників цього знаку зодіаку стане відмінним шансом дізнатися, над якими людьми можна здобути контроль, а також покаже, як люди, яких ви любите, насправді відносяться до вас.

Це, в свою чергу, допоможе вам змінити свою поведінку по відношенню до близьких і допоможе виявляти свої почуття і демонструвати гарне ставлення.

Крім того, в цьому році ви зможете відчути свою значимість і зрозумієте, що люди хочуть бути поруч з вами, що матиме велике значення для вашого емоційного та особистого життя.

Телець

Гороскоп для Тільців на 2016

На події, які відбудуться з Тільцями в 2016 році, буде відчутно впливати проходження Меркурія по диску Сонця. Ця досить рідкісна астрономічна подія буде впливати на поведінку і події в житті представників цього знаку зодіаку весь рік.

За твердженням астролога, в житті Тельців будуть відбуватися зміни.

Спілкування з людьми буде конструктивним і інформативним, а поставлені цілі, найімовірніше, будуть реалізовані. Зокрема, в цьому році є найбільші шанси нарешті реалізувати задумане.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків на 2016

Астролог описує Близнюків, як людей, у яких упевненість у собі межує з зарозумілістю.

Однак, за прогнозом Кейнера, у цьому році найбільш важливі емоції – Близнюкам буде легше обмінюватися емоціями, зміцниться глибокий емоційний зв'язок з іншими людьми. Зірки вказують на нові можливості і удосконалення відносин.

Незважаючи на всі перепони, турботи і навіть ймовірне виснаження, зірки обіцяють великі перспективи.

Рак

Гороскоп для Раків на 2016

Головний посил для представників цього знаку зодіаку – рухайтеся в майбутнє.

Щоб стати щасливим у новому році Ракам рекомендується перестати жити спогадами, відпустити минуле і повірити в майбутнє, сповнене надіями і радостями.

Як тільки ви забудете про образи, ви зможете вирішити будь-яку проблему і розібратися з будь-якою, навіть найскладнішою ситуацією. Емоційний стан Раків зміниться на краще.

Лев

Гороскоп для Левів на 2016

Основним ключем до успіху для Левів у 2016 році стане повага. Зокрема, представникам цього знаку зодіаку потрібно навчитися проявляти повагу до інших. Необхідно визнати, що там, де є повага, відбувається прогрес, а там, де повага відсутня, залишається тільки конфлікт. Проблеми у відносинах у Левів пов'язані з тим, що вони схильні звинувачувати в конфліктах інших людей.Однак такий характер відносин повинен змінитися – це єдиний спосіб вийти з неприємних ситуацій.

В цьому році Левам також потрібно мислити незвичним для них способом, і позбутися від поведінки, яка призвела до незадовільних наслідків і розпочати взаємовигідну взаємодію з іншими людьми, що призведе до позитивних змін у галузі сім'ї, особистого життя і соціальних зв'язків.

Діва

Гороскоп для Дів на 2016

В цьому році Діви, ймовірно, будуть розвивати більш глибоке розуміння життя. 2016 стане часом, коли ви побачите, чому можете пишатися собою і, нарешті, відчуєте себе в безпеці.

Також вам належить побачити, яке майбутнє ви можете створити і зрозуміти більше про те, хто ви є і ким хочете стати.

Особистісні зміни спричинять зміни в любовних відносинах, емоційному і соціальному житті. Ви станете більш привабливі і харизматичні, будете випромінювати чарівність і мирно вирішувати всі конфлікти, а також притягувати у ваше життя саме тих людей, яких найбільше потребуєте.

Терези

Гороскоп для Терезів на 2016

Терези зможуть змінити навіть те, що здається нездоланним і нездійсненним. У цьому році ви зможете змінити все. Іноді, коли ми спостерігаємо за емоційними стосунками з нашими близькими людьми, ми забуваємо про те, що люди підсвідомо схильні наслідувати один одного, відображаючи настрій і ставлення співрозмовника.

Не звертаючи уваги на власні вчинки, зрештою, люди звинувачують інших за те, що в стані легко виправити. Усвідомлення цього дозволить Терезам задуматися про те, як привнести гармонію і любов у своє життя.

В цьому році повільно, але впевнено будуть відбуватися позитивні зміни і Терези будуть готові йти до кращого життя, легко минаючи те, що раніше здавалося непереборною перешкодою.

Скорпіон

Гороскоп для Скорпіонів на 2016

У 2016 році Скорпіони зіткнуться зі змінами у сфері відносин з іншими людьми. Можливо, в минулому стався конфлікт, від якого ви не оговталися досі.

Ця ситуація, ймовірно, впливає на стосунки з людьми й досі, однак 2016 стане роком зцілення від минулих образ і загоєння душевних ран.

В цьому році вам вдасться винести урок, ви навчитеся краще розуміти себе та інших, що дозволить звільнитися від тягаря і залучити в своє життя підтримку, любов і вдячність.

Стрілець

Гороскоп для Стрільців на 2016

Стрільці в 2016 році дізнаються, як впоратися з будь-якою стресовою ситуацією. Той факт, що зараз вам потрібно віддавати більше, ніж ви отримуєте, принесе натхнення.

Чекайте нових радощів у житті – ви зможете акцентувати увагу на позитивних подіях.

В життя увійде позитив, що дозволить краще взаємодіяти з іншими людьми, згладжувати конфлікти і стане джерелом ентузіазму.

Козеріг

Гороскоп для Козерогів на 2016

Після тривалого періоду, коли ви просто пливли за течією на «автопілоті», ви, нарешті, прокинетеся і візьмете ситуацію під контроль.

2016 рік обіцяє Козерогам великі і захоплюючі зміни, в результаті чого ви відчуєте себе в безпеці і розслабитеся.

Рік буде активним, і представники цього знаку зодіаку зможуть проявити себе в будь-якій галузі, а також піднімуть свій авторитет.

Водолій

Гороскоп для Водоліїв на 2016

Водоліїв називають людьми з імунітетом до сентиментальних настроїв. Тим не менш, представники цього знака зодіаку дуже чутливі. З цієї причини вони ставлять стіну, щоб не впускати в своє серце справжні почуття, які можуть пригнічувати і засмучувати їх у майбутньому.

Втім, у 2016 році Водоліям не варто боятися почуттів – можливості будуть з'являтися тоді, коли того буде потрібно і всі ситуації будуть вирішуватися самі собою, не викликаючи дисбалансу.

Ви зможете поліпшити існуючі відносини і будете відкриті для нових зв'язків. Ваше вміння слухати, ділитися, вірити і спілкуватися позитивним чином позначиться на ваших відносинах з людьми і зроблять вас людиною, якій можна довіряти. У цьому році ви будете будувати важливі відносини, які забезпечать глибоку емоційну і психологічну задоволеність.

Риби

Гороскоп для Риб на 2016

Події в 2016 році дозволять зміцнити існуючі стосунки з членами родини, близькими друзями або партнером.

Будуть відбуватися зміни, вам вдасться залишити минуле в минулому, а також взяти під контроль своє життя.

Ви будете здатні контролювати ситуацію у відносинах і переконаєтесь в тому, що життя іноді підносить приємні сюрпризи.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів