Від ручної праці до 3D-принтера. У Нью-Йорку відкрилася виставка про вплив технологічного прогресу на моду

0 коментувати
Karl Lagerfeld для Chanel Осінь-Зима 2014/2015
© The Metropolitan Museum of art's

Karl Lagerfeld для Chanel Осінь-Зима 2014/2015

У Нью-йоркському художньому Метрополітен-музеї відкрилася унікальна виставка, яка розповідає про вплив технологічного прогресу на моду

Експозиція під назвою Manus x Machina: Мода і сучасні технології покликані розкрити роль ручної і машинної роботи у творенні високої моди й авангардних нарядів, пише CNN . Як розповідає куратор виставки Ендрю Болтон, постійний прогрес змінює методи і підходи до створення як унікальних, так і повсякденних нарядів.

Яскравим прикладом в історії моди є винахід в середині 19-го століття швейної машинки, яке співпало з зародженням поняття високої моди. Це спричинило за собою неминучий прогрес у пошитті одягу і привнесло нові модні тенденції. Зараз, впевнений Болтон, 3D принтер може стати не менш революційною машиною і багато в чому змінити методи створення нарядів. На виставці представлені роботи відомих дизайнерів і модних будинків, таких як Christian Dior, Coco Chanel, Miuccia Prada, Karl Lagerfeld і багатьох інших. На прикладі унікальних вбрань можна простежити особливий вплив технологій на моду.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів