Вчені звинуватили шлюб у зниженні шансів на успіх в боротьбі з ожирінням

0 коментувати
Операція менше допомагає одруженим людям
© Public Domain

Операція менше допомагає одруженим людям

Вчені Університету штату Огайо стверджують, що одруженим людям важче скинути вагу після операції для схуднення

До такого висновку експерти прийшли після проведення відповідних досліджень, пише The Daily Mаil. Вчені вивчали раніше написані наукові роботи, а також спілкувалися з пацієнтами та аналізували дані медичних центрів.

Як розповідає керівник дослідницької групи Меган Феррібі, серед людей, які бажають провести дану операцію, 65 відсотків перебувають у шлюбі. Багато з них пройшли через процедуру шунтування або зменшення шлунку, але по закінченню часу лише небагатьом вдалося досягти поставлених цілей. Відзначається, що одружені пацієнти, мали шанси на успіх в три рази нижче, ніж самотні.

Професор Феррібі пояснює це тим, що після таких операцій часто між подружжям погіршуються відносини. Зазвичай це пов'язано з тим, що їжа є центральним елементом щоденного життя і більшості свят пари, але коли хтось з них стикається з обмеженнями, це може викликати перепади настрою. У такому разі людям важко зрозуміти один одного, через що починаються розбіжності і сварки. В результаті негараздів у сім'ї, багато припиняють займатися післяопераційними вправами і не дотримуються правильного харчування.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів