Учені знайшли зв'язок між зростом людини та її шансами на успіх

0 коментувати
Зріст відіграє важливу роль у житті чоловіків
© Yves Lorson/Flickr

Зріст відіграє важливу роль у житті чоловіків

Результати недавнього дослідження показують, що коли справа доходить до життєвого успіху, розмір має значення

Група британських та американських вчених проаналізувала фізіологічні та соціально-економічні характеристики більше 120 тисяч чоловік у віці від 40 до 70 років. Експерти дійшли висновку, що на тип роботи, рівень доходів та на визнання суспільством впливає зріст та індекс маси тіла людини, повідомляє The Independent.

Дослідження показало, що низькі чоловіки мають гірший рівень освіти, нижчий посадовий статус і отримують більш скромну зарплату, ніж високі.

На успіх жінок зріст впливає несуттєво. Однак у цьому випадку важливу роль грає індекс маси тіла. Жінки з надмірною вагою стикаються з тими ж проблемами, що й низькі чоловіки.

Професор генетики людини з Ексетерського університету Тімоті Фрайлінг стверджує, що кожні сім сантиметрів росту збільшують щорічний дохід чоловіків у середньому на 2 тисячі доларів. Жінки, у свою чергу, недоотримують таку ж суму за кожні шість-сім зайвих кілограмів.

Незважаючи на те, що в історії є багато прикладів успіху низькорослих чоловіків і повних жінок, учені акцентують особливу увагу на встановлених у суспільстві стереотипах про ідеальну зовнішність і фігуру. Нерідко люди з уявними «недоліками» при прийомі на роботу зазнають дискримінації. Внаслідок чого у них падає самооцінка, з'являється депресія та знижується продуктивність.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів