Вчені визначили, скільки повинен тривати ідеальний секс

0 коментувати
© imagerymajestic/Depositphotos

© imagerymajestic/Depositphotos

У ході нового дослідження вчені визначили, скільки повинен тривати ідеальний секс

Вчені з Університету штату Пенсільванія виявили, що всупереч поширеній думці про те, що «чим довше – тим краще», тривалий статевий акт насправді викликає розчарування. Про це повідомляє Independent.

Дослідники проаналізували дані психологів, лікарів, соціальних працівників і сімейних консультантів, а також опитування тисяч чоловіків і жінок протягом десятків років, щоб визначити оптимальну тривалість сексу.

В результаті, вчені прийшли до висновку, що ідеальний секс повинен тривати не більше 13 хвилин. Зокрема, згідно з даними авторів дослідження, занадто короткий секс триває 1-2 хвилини, до категорії нормальна тривалість статевого акту зарахували 3-7 хвилин, бажаний і оптимальний секс триває 7-13 хвилин, і занадто тривалий секс – від 10 хвилин до півгодини.

«На жаль, сьогодні посилилися стереотипи сексуальної активності. Багато чоловіків і жінок, схоже, помилково вважають, що сексуальна задоволеність залежить від розміру чоловічого достоїнства, сильної ерекції і тривалості статевого акту, який триває всю ніч. Однак, як показує статистика і реальні дані, ситуація прямо протилежна – тривалий півгодинний статевий акт, швидше, приносить менше задоволення і більше розчарування», - говорять автори дослідження.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів