Учені визначили оптимальну кількість щотижневих тренувань для міцного здоров'я

0 коментувати
Регулярні тренування знижують ризик розвитку багатьох хвороб
© Pixabay

Регулярні тренування знижують ризик розвитку багатьох хвороб

Американські та австралійські дослідники з'ясували, як часто необхідно тренуватися, щоб знизити ризик розвитку поширених захворювань

У поточних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я зазначено, що для нормального функціонування організму та хорошого стану здоров'я людям необхідно тренуватися принаймні 600 МЕТ хвилин на тиждень, пише The Independent.

Метаболічний еквівалент, або МЕТ – це одиниця виміру фізичного навантаження. Якщо під одним MET слід розуміти таку кількість навантаження, яке відповідає стану спокою, то 600 МЕТ хвилин – це приблизно 150 звичайних хвилин швидкої ходьби або 75 хвилин бігу.

Американські та австралійські вчені розглянули 174 дослідження, проведені між 1980 і 2016 роками та проаналізували зв'язок між ступенем фізичної активності та розвитком поширених хвороб.

Експертам вдалося визначити, що найкращі показники стану здоров'я спостерігаються у людини тоді, коли рівень її активності становить 3000-4000 МЕТ хвилин на тиждень. Дослідники зазначають, що 3000 МЕТ хвилин на тиждень – це приблизно 10 хвилин піднімання по сходах, 15 хвилин прибирання з пилососом, 20 хвилин садівництва, 20 хвилин бігу і 25 хвилин ходьби або їзди на велосипеді щодня.

Учені стверджують, що 3000-4000 МЕТ хвилин фізичних навантажень на тиждень істотно знижують ризик розвитку раку молочної залози, раку товстої кишки, діабету, ішемічної хвороби серця та ішемічного інсульту.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів