Вчені визначили найбільш ефективний режим харчування для схуднення

0 коментувати
Змінивши режим харчування, вдасться уникнути серцевого нападу та ожиріння
© Pixabay

Змінивши режим харчування, вдасться уникнути серцевого нападу та ожиріння

У ході наукового експерименту в рамках телевізійного проекту каналу BBC Trust Me, I'm a Doctor (Повірте мені, я лікар) вдалося визначити найбільш ефективний режим харчування для схуднення

Зокрема дослідження під керівництвом професора Джонатана Джонстона з університету Суррея пролило світло на зв'язок між часом прийому їжі і набором зайвих кілограмів, передає Daily Mail.

У результаті вченим вдалося з'ясувати, що пізній сніданок і рання вечеря можуть позитивним чином позначитися не тільки на фігурі, але і знизити ризик серцевого нападу.

В експерименті, який тривав десять тижнів, взяли участь 16 жителів англійського міста Гілфорд, яких розділили на дві групи. Перша група харчувалася за звичними годинами, в той час, як другій групі було запропоновано змінити свій режим харчування і перенести сніданок на 90 хвилин пізніше звичного часу, а вечерю – на 90 хвилин раніше.

В результаті вдалося встановити, що в учасників експерименту з другої групи рівень жиру, а також холестерину і цукру в крові був значно менше, ніж у учасників з першої групи. Таким чином, вченим вдалося довести, що режим харчування впливає на набір зайвих кілограмів, а також на серцево-судинну систему і ризик розвитку діабету.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів