Вчені вирахували, чому спонтанний відпочинок краще запланованого

0 коментувати
Спонтанність допоможе розслабитися і відпочити
© Pixabay

Спонтанність допоможе розслабитися і відпочити

Дослідження вчених з університету Вашингтона в Сент-Луїсі показало, що спонтанність краще планування, коли мова йде про відпочинок

У ході наукового експерименту вчені проаналізували рівень задоволення від спонтанної зустрічі з друзями і запланованої за кілька днів, повідомляє Men's Health. В результаті їм вдалося з'ясувати, що учасники експерименту отримали більше задоволення від незапланованого спілкування з друзями та відпочинку.

Автор дослідження Габріела Тонієтто стверджує, що людина на підсвідомому рівні планування пов'язує з роботою, в результаті чого мозок сприймає відпочинок, як заплановану повсякденну і примусову дію – наприклад таку, як зустріч в офісі і переговори. У свою чергу, спонтанна зустріч з друзями, навпроти, здійснює більш приємні враження, дозволяє розслабитися і відпочити.

В рамках дослідження Тонієтто і її колеги також вирахували формулу ідеального відпочинку. Вчені рекомендують домовлятися про зустрічі з друзями в той же день не пізніше 5 годин вечора. Обговоріть плани на вечір вранці, і підтвердіть зустріч після 5 вечора – таким чином, вдасться максимально розслабитися і отримати задоволення від відпочинку, стверджують фахівці.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів