Учені виявили зв'язок між датою народження і здоров'ям людини

2 коментувати
Знаючи особливості здоров'я дітей, народжених у певний сезон, жінки можуть планувати вагітність
© TawnyNina/Pixabay

Знаючи особливості здоров'я дітей, народжених у певний сезон, жінки можуть планувати вагітність

Згідно з дослідженнями, на здоров'я людини безпосередньо впливає час появи на світ

Місяць, у якому народилася людина, може визначити все її подальше життя, повідомляє Men's Health. Багато досліджень показують, що сезон народження впливає на майбутнє здоров'я.

Враховуючи особливості здоров'я дітей, що з'являються на світ у певний час року, багато жінок намагаються вдало спланувати вагітність.

Осінь


© Pixabay

© Pixabay


Малюки, які народжуються восени, на 30-90% більше інших схильні до харчових алергій. Дослідження показали, що в осінніх дітей часто розвиваються алергії на молоко, яйця, арахіс. Однією з можливих причин цієї особливості експерти називають дефіцит вітаміну D у найбільш важливий період розвитку плода.

Також діти, які народилися восени, частіше за інших страждають від астми. Це відбувається через вплив холодної погоди в перші місяці життя.

Зима


© Sergio Martinez Campos/Flickr

© Sergio Martinez Campos/Flickr


Згідно з дослідженнями вчених з університету Нотр-Дам, дітей, народжених взимку, очікують соціально-економічні проблеми. Експерти проаналізували дані перепису населення США і з'ясували, що більшість жінок, які стали матерями взимку, мали невдалий шлюб або не закінчили вищий навчальний заклад.

Учені припустили, що багаті жінки з кращим рівнем освіти можуть дозволити собі народити дитину в більш привабливий сезон.

Німецькі дослідники, у свою чергу, з'ясували, що у зимових дітей є більш високий шанс бути шульгою.

Весна


© Melissa McMasters/Flickr

© Melissa McMasters/Flickr


Дослідження, проведені фахівцями Міжнародного журналу раку, говорять про те, що народжені навесні діти у молодому віці частіше за інших піддаються лімфомам.

Учені вважають, що, якщо дитина народилася навесні, то на критичному етапі імунного розвитку вона не постраждала від деяких інфекцій. Тому її організм у майбутньому може виявитися більш сприйнятливим до патологічних пухлин.

Також медики виявили, що весняні діти схильні до розвитку аутоімунних захворювань (розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, виразковий коліт) та меланом.

Літо


© Pixabay

© Pixabay


Людям, що народилися влітку, вчені приписують високий ризик самогубств. Діти, що з'явилися на світ у липні, здійснять суїцид на 14% імовірніше, ніж ті, хто народився у грудні.

Також літні діти найбільш схильні до короткозорості та перепадів настрою.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів