Вчені виявили, що молоде покоління менше цікавиться сексом

1 коментувати
Молодь менше цікавиться сексом
© Up-Free/Pixabay

Молодь менше цікавиться сексом

Американські вчені виявили, що молоде покоління значно рідше вступає в інтимні стосунки

Згідно з останніми дослідженнями, близько 15 відсотків молоді, віком від 20 до 24 років, останній раз займалися любов'ю в 18 років, пише The Independent. За твердженням вчених, раніше такі низькі показники серед молодого населення планети спостерігалися у 1920-х роках.

Головною причиною такого падіння експерти називають доступ до інтернету, тому молодь більшу частину свого вільного часу проводить у віртуальному світі. Окрім того, до негативних факторів вчені відносять легкий доступ до порнографічного контенту, відсутність власного житла і страх насильства.

Також, вчені відзначають високий рівень свідомості серед молоді. Як стверджують експерти, в нинішній час молоді люди дуже турбуються про безпеку і здоров'я, тому набагато рідше
погоджуються на одноразові зв'язки.

За твердженням експертів, дані показники свідчать як про позитивні, так і про негативні моменти. З одного боку знижується кількість венеричних захворювань, незапланованих вагітностей і абортів, а з іншого - падіння інтересу до сексу може призвести в майбутньому до демографічних проблем.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів