Учені розповіли про користь фітнесу для настрою і розуму

0 коментувати
Спорт здатний подолати симптоми депресії
© Melissa Ross/Flickr

Спорт здатний подолати симптоми депресії

Нове дослідження показало, що фітнес допомагає не тільки бути струнким і фізично здоровим, але й покращує розумові здібності та настрій

У рамках дослідження, опублікованого в журналі Medicine & Science in Sports & Exercise, вчені відстежували поведінку 32 чоловіків із синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, повідомляє Time. Експерти оцінювали концентрацію уваги, мотивацію для виконання розумових завдань і гіперактивність чоловіків до і після 20-хвилинних велотренувань

Як зазначає один з авторів дослідження, професор кафедри кінезіології при Університеті штату Джорджія Патрік О'Коннор, помірно інтенсивні тренування підвищують мотивацію і загальний рівень енергії. Учасники експерименту також заявили, що вправи допомогли їм зменшити звичне почуття втоми, депресії та розгубленості.

На здатність мислити і на рівень гіперактивності фізичні тренування не впливають. Для нормалізації цих двох показників для людей зі СДУГ більш ефективними є стимулюючі препарати. Однак якщо пацієнти ще не приймали таких медикаментів або не мають до них доступу, фізичні навантаження будуть корисними.

Деякі попередні дослідження у цій науковій галузі показали, що регулярні тренування запобігають розвитку депресії і борються із симптомами вже виниклої.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів