Вчені розповіли, які чоловіки приваблюють жінок

2 коментувати
Найбільш привабливими виявилися турботливі чоловіки
© Unsplash/Pixabay

Найбільш привабливими виявилися турботливі чоловіки

Австралійські вчені розповіли, що великою популярністю у слабкої статі користуються чоловіки з високим рівнем усвідомленості

До такого висновку команда дослідників прийшла після проведення відповідного експерименту, пише Tech Insider. Для участі в дослідженні були запрошені 90 студентів останніх курсів, яким запропонували взяти участь у спід-дейтингу. 

Перед початком побачень учасникам запропонували пройти анкетування, де вони відповідали на питання щодо здатності співпереживати, реагувати на чужі емоції і проявляти почуття. Як кажуть вчені, процедуру спід-дейтингу вони залишили без змін. Учасники так само знайомилися, мінялися місцями і заповнювали анкети, відповідаючи на питання про партнера.

Після підведення підсумків експерименту, вчені виявили, що більшість жінок зацікавилися турботливими і усвідомленими чоловіками. За словами дослідників, саме усвідомленість є ключем до щасливого сімейного життя. Коли люди схильні переживати проблеми і почуття один одного, вони рідше сваряться і практично не стикаються з нерозумінням. У випадку з чоловіками, такими якостями володіють мало хто, але саме уважні до чужих емоцій представники сильної статі найбільше приваблюють жінок.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів