Учені пролили світло на причину інтимного потягу між гетеросексуальними жінками

1 коментувати
Потяг між жінками пояснюється еволюцією
© Pixabay

Потяг між жінками пояснюється еволюцією

Дослідники з Лондонської школи економіки з'ясували, чому гетеросексуальних жінок може тягнути до своєї статі

Інтимна близькість між гетеросексуальними дівчатами досить поширена: жінок може тягнути одна до одної під час вечірки в клубі, потяг між представницями прекрасної статі показують у кінотеатрах і телесеріалах, пише Maxim.

Згідно з новою теорією Лондонської школи економіки та еволюційного біолога Сатосі Канадзава, всі жінки генетично запрограмовані відчувати тягу одна до одної. Останні дослідження показали, що кожна четверта гетеросексуальна жінка мала лесбійський досвід.

Теорія Сатосі Канадзави полягає в тому, що в епоху полігамії декілька дружин одного чоловіка вступали в сексуальні відносини одна з одною з метою уникнення ревнощів, конфліктів і напруженості. Дружелюбність між дружинами була запорукою щасливої сім'ї і хорошої народжуваності.

Таке припущення дозволило вченим також пояснити той факт, що багатьох чоловіків збуджує лесбійський секс. Бачачи інтим між двома жінками, на підсвідомому рівні чоловік думає про те, що вони ладнають між собою, а значить – здатні виробляти потомство.

Учені припускають, що в жінок може не бути сексуальної орієнтації в тому ж розумінні, що й у чоловіків. Якщо чоловіки можуть бути конкретно гетеро - або гомосексуальними, то жіночий потяг до людини може залежати від характеру партнера, репродуктивного статусу або інших обставин.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів