Вчені пояснили, що відбувається з організмом закоханої людини

0 коментувати
Закоханість стимулює вироблення гормону дофаміну
© Wyatt Fisher/Flickr

Закоханість стимулює вироблення гормону дофаміну

Британські вчені розповіли, як любов впливає на людський мозок і тіло

За словами експертів, закоханість стимулює вироблення хімічних речовин у головному мозку, які викликають весь спектр позитивних емоцій від радості до прихильності, пише Tech Insider. Але вчені виявили, що любов відбувається не тільки в голові. Хімічні реакції також відбуваються по всьому тілу, через що люди, наприклад, відчувають метеликів у животі.

1. Людина стає щасливішою

Взаємна закоханість дарує відчуття ейфорії. Дослідження показали, що існує зв'язок між сильними почуттями і підвищеним рівнем дофаміну, відомого як гормон радості і задоволення.

2. Зменшується біль

В ході досліджень, вчені виявили, що для того, щоб біль зменшився, достатньо лише поглянути на фотографію того, кого любиш. Це викликає хімічні реакції в мозку, які блокують больові відчуття.

3. Відчувається поколювання по всьому тілі

Почуття збудження наповнює тіло такими гормонами, як адреналін і норадреналін, які прискорюють серцебиття, через що долоні пітніють, а голова починає крутитися. В одному з досліджень людей попросили зафарбувати ті частини чоловічка, де вони мали особливі відчуття. Більшість замалювали все тіло, особливо виділяючи груди, живіт і голову.

4. На щоках з'являється рум'янець

Коли ми бачимо об'єкт симпатії, то на наших щоках з'являється рум'янець через моментальний викид адреналіну. У цей момент кров'яні судини розширюються, забезпечуючи приплив крові.

5. Серце стає більш захищеним

Масове дослідження показало, що заміжні люди менш схильні до розвитку серцевих захворювань, ніж самотні, не залежно від віку. Крім того, наголошується, що відсоток курців серед заміжніх людей нижчий, ніж серед самотніх.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів