Вчені пояснили, чому жінкам важче скинути зайву вагу

1 коментувати
Жінкам важче скинути зайву вагу
© Michael Verhoef

Жінкам важче скинути зайву вагу

Вчені Абердинського університету спільно з співробітниками Мічиганського та Кембриджського університетів знайшли нове пояснення, чому жінкам важче скинути вагу, ніж чоловікам

В ході проведення нових досліджень, експерти дійшли висновку, що гормон проопіомеланокортин, який регулює апетит, а також відповідає за збільшення витрати енергії і стимулює рух, функціонує по-різному у чоловіків і жінок, пише The Telegraph .

Зазначається, що команда вчених проводила експеримент з мишами, щоб вивчити як збільшення ваги відображається на обох статях. Після відгодівлі гризунів, їх спробували повернути у колишню фізичну форму. В результаті самці змогли скинути набрану вагу, в той час як самки залишилися колишніми.

Це пояснюється тим, що на відміну від чоловіків, у жінок проопіомеланокортин регулює тільки апетит, не надаючи додаткового впливу. Вчені стверджують, що це є однією з головних причин, чому представницям прекрасної статі набагато важче скинути зайву вагу. Більш того, дане відкриття може також пояснювати, чому у всьому світі жінок, які страждають ожирінням, в два рази більше, ніж чоловіків.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів