Вчені назвали вік, коли люди починають втрачати друзів

0 коментувати
Після 25 люди починають втрачати друзів
© laura6/Pixabay

Після 25 люди починають втрачати друзів

Вчені фінського Університету Аалто спільно з вченими Оксфордського університету назвали вік, коли люди починають втрачати друзів

Згідно з дослідженнями, кількість друзів збільшується до 25 років, після чого починає падати і знижується протягом усього життя. Експерти стверджують, що в 25 дівчина контактує в середньому з сімнадцятьма людьми на місяць, а чоловік - з дев'ятнадцятьма, пише Huffington Post .

Проте вчені повідомляють, що до 39 років ці показники починають падати: чоловік зустрічається в середньому з дванадцятьма людьми, а жінка - з п'ятнадцятьма. Чим старше стають люди, тим з меншою кількістю друзів і знайомих вони бачаться тому число друзів падає до п'яти-восьми до вісімдесяти років.

Експерти пояснюють це тим, що майже до тридцяти років люди шукають себе і своє місце в житті, тому часто знайомляться з новими людьми і збільшують коло спілкування. Коли в житті настає стабільність, більша частина друзів і знайомих відсіюється через брак вільного часу для спілкування або зміни інтересів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів