Вчені назвали п'ять ознак активного сексуального життя жінки

0 коментувати
Сексуально активні жінки виглядають краще і привабливіше
© Pixabay

Сексуально активні жінки виглядають краще і привабливіше

Вчені стверджують, що існують зовнішні ознаки, які допоможуть визначити рівень сексуальної активності жінки

Ряд досліджень фахівців показує, що кількість сексу суттєво впливає на поведінку і зовнішній вигляд жінки, пише Men's Health. Зокрема, дізнатися, коли представниця прекрасної статі насолоджувалася інтимною близькістю, допоможуть її запах, настрій і поведінка.

1. Феромони любові

Дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі Journal of Advanced Research, показало, що чим активніше сексуальне життя жінки, тим більше феромонів виробляє її організм, в результаті чого така представниця прекрасної статі виглядає привабливіше в очах чоловіка. Наголошується, що ці «хімічні посланці» приваблюють протилежну стать, підвищуючи чоловікам настрій і діючи збудливим чином.

2. Рівень щастя

Експеримент вчених з університету Колорадо, в якому взяли участь понад 15 тисяч людей, довів, що регулярний секс підвищує самосприйняття щастя. Зокрема, опитування показало, що ті респонденти, які займалися сексом не менше 2-3 разів на тиждень, були на 55 відсотків щасливіші за тих, хто вів менш активне сексуальне життя. Таким чином, жінки, які регулярно займаються сексом, зовні виглядають щасливими.

3. Зовнішній вигляд

Вчений з університету Міннесоти Боб Робінсон наголошує, що сексуально активні жінки виглядають привабливіше. За його даними, під час сексу в організмі відбуваються процеси, які роблять жінку привабливішою: так, лише один рум'янець, який з'являється на обличчі жінки після ночі кохання, може приваблювати представників протилежної статі через те, що легке почервоніння обличчя на підсвідомому рівні сприймається, як показник хороших генів і свідчить про здатність до зачаття.

4. Міцний сон

Дослідження, результати якого були представлені в науковому журналі Oxford Journal of Human Reproduction, показало, що у жінок, які регулярно отримують оргазм, безпосередньо після сексу рівень гормону пролактин зростає на 30 відсотків. У нормі рівень пролактину досягає максимуму під час стадії «швидкого сну» або рано вранці. За даними фахівців, таким чином, підвищення рівня пролактину після сексу забезпечує жінкам більш якісний і міцний сон.

5. Соціальна активність

Вчені з Медичної школи Стенфордського університету, США, в ході нового дослідження визначили, що окситоцин - гормон, який у великих кількостях виділяється під час сексу, - впливає на соціальні взаємодії і побудову соціальних взаємин. Крім того, окситоцин зменшує тривожність і страх, позитивним чином впливаючи на настрій і поведінку жінки.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів