Учені визначили найефективніший спосіб кинути палити

0 коментувати
На думку експертів, зав'язувати з цигарками треба різко
© Kruscha/Pixabay

На думку експертів, зав'язувати з цигарками треба різко

Дослідники з Оксфордського університету довели, що відмовлятися від тютюну краще різко, а не поступово

Провідний фахівець дослідження доктор Нікола Ліндсан-Хоулі разом з колегами провела експеримент, у ході якого 697 курців-добровольців розділили на дві групи: представники першої групи повинні були просто взяти і перестати палити, а випробовувані з другої – скорочувати споживання цигарок протягом двох тижнів, повідомляє Time.

При цьому учасники експерименту з обох груп мали однаковий доступ до нікотинових пластирів, жувальної гумки, льодяників і спреїв для порожнини рота.

Після закінчення дослідження вчені поцікавилися у випробовуваних, наскільки успішно проходить відмова від куріння. Виявилося, що учасники першої групи показали на 25% кращі результати, ніж представники другої.

Серед тих, хто зав'язував з тютюном різко, повністю перестали курити 49% осіб. Серед тих, хто намагався побороти шкідливу звичку поступово, цей показник склав 39%.

Тим не менш, Нікола Ліндсан-Хоулі зазначає, що дослідження проводилося за участі людей, які хотіли позбавитися від нікотинової залежності якомога швидше. Цілком ймовірно, що людям з іншим психологічним настроєм буде зручніше кидати курити поступово.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів