Учені назвали харчування за принципом "всього потроху" неефективним

3 коментувати
Дослідження показало, що харчуватися різноманітно - шкідливо
© Rosanna Leung/Flickr

Дослідження показало, що харчуватися різноманітно - шкідливо

Нове дослідження, в якому взяли участь більше 6 тисяч чоловік, показало, що відоме правило дієтичного харчування не приносить такої користі, як здається

Експерти з'ясували, що вживання всього, але в міру, веде до появи зайвих кілограмів, повідомляє Men's Fitness. Різноманітне харчування не завжди гарантує здоров'я організму, частіше воно негативно відбивається на об'ємі талії.

Учені з Наукового центру здоров'я при Техаському університеті в Х'юстоні та Школи науки і політики харчування Фрідмана при Університеті Тафтса провели аналіз харчування і стану здоров'я 6814 чоловік.

Протягом п'яти років одні учасники експерименту харчувалися різноманітними продуктами, в той час як раціон інших був скромніший.

Результати дослідження виявилися такими: люди, які їли, що хотіли, хоч і в міру, помітно погладшали і додали сантиметрів до об'єму талії на 120% більше тих, хто харчувався менш різноманітно.

Несподіваним відкриттям стало те, що люди, чий раціон був більш різноманітним, насправді мали гіршу якість харчування. Вони їли менше фруктів і овочів і більше обробленого м'яса, десертів, солодкої газованої води.

Провідний дослідник, доктор медичних наук, Даріуш Мозафаріан зазначає, що здорове харчування передбачає невеликий асортимент продуктів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів