Вчені довели, що думки про спорт зміцнюють м'язи

0 коментувати
Уявна гімнастика допомагає зміцнити м'язи
© Pixabay

Уявна гімнастика допомагає зміцнити м'язи

Вчені провели експеримент, в ході якого довели, що уявна гімнастика допомагає зміцнити м'язи

Зокрема, фахівці прийшли до висновку, що думки про заняття спортом призводять м'язи людського тіла в тонус, повідомляє Daily Mail.

Вчені під керівництвом англійського медика Майкла Мослі проводили експеримент в рамках телешоу на каналі BBC2. Сім добровольців, включаючи людей з обмеженою рухливістю та хворих на розсіяний склероз, робили розумові вправи п'ять днів на тиждень протягом місяця - автори експерименту запропонували добровольцям уявити, ніби вони штовхають машину протягом 15 хвилин, а також уявити тренування в спортзалі.

У результаті з'ясувалося, що уявні тренування і уявна гімнастика, яку активно використовують професійні спортсмени, виявилися дійсно корисними для мускулатури. Зокрема, було зафіксовано, що сила учасників експерименту збільшилася в середньому на 8 відсотків, а в однієї з жінок досягла збільшення на 33 відсотка.

«Це неймовірний результат. Наші виміри показали, що мозок при поданні тих чи інших образів посилає сигнали нашому тілу і відбуваються дивовижні процеси», - говорить Мослі.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів