Турбота і подяка. П'ять способів повернути романтику у стосунки

0 коментувати
Слід більше часу проводити наодинці
© Unsplash/Pixabay

Слід більше часу проводити наодинці

Психолог і експерт зі стосунків Пем Спер дала поради, які допоможуть повернути романтику

За словами експерта, відсутність романтики є одною із основних скарг, які надходять від клієнток. Тому, грунтуючись на багаторічному досвіді, Спер представила кілька способів, які допоможуть змінити ситуацію, пише Mirror.

1. Немає нічого поганого в натяках

Незадовго до Дня народження або іншої пам'ятної дати можна натякнути партнеру, що минуло так багато часу з дня вашої останньої романтичної вечері. Також, не буде зайвим наштовхнути його на потрібну думку, згадавши, наприклад, про ті чудові квіти, які він колись подарував.

2. Проявляйте інтерес і турботу по відношенню до партнера

Психолог радить цікавитися, який сюрприз чоловік хотів би отримати на День народження або іншу пам'ятну дату. Така ініціатива не залишиться непоміченою.

3. Пориньте у спогади

Експерт рекомендує разом переглядати старі фотографії й оживляти теплі спогади. Такі моменти дуже зміцнюють стосунки і допомагають повернути колишню романтику.

4. Дякуйте

Говоріть спасибі партнерові навіть за такі дрібниці, як викинуте сміття, полагодженний кран та інше. Так ви покажете йому, наскільки любите і цінуєте його, і у такому випадку чоловік захоче відповісти вам тим же.

5. Проводьте час удвох

За словами психолога, дуже важливо проводити час наодинці. Це допоможе підігріти почуття і привнести у відносини щось нове і романтичне.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів