Тренди року. Стильна шкільна форма: від бюджетних брендів до преміальних Будинків моди

0 коментувати
Тренди року. Стильна шкільна форма: від бюджетних брендів до преміальних Будинків моди
© varenykyfashion.com.ua

Літо добігає кінця, а це значить, що настав час підготовки до початку нового навчального року

1 вересня діти повернуться за парти, а тим часом батьки готують майбутніх учнів до повернення в школу. Традиційно підготовка до старту нового навчального року полягає в придбанні необхідних для занять зошитів і підручників, а також вибору шкільної форми і аксесуарів для майбутнього школяра.

Напередодні 1 вересня в рамках спецпроекту Скоро в школу НВ Style пропонує надихнутися стильними ідеями шкільної форми, як від преміальних Будинків моди, які щорічно демонструють шкільні тренди, так і більш бюджетних брендів, включаючи українських виробників. У 2016 році дизайнери і марки дитячого одягу диктують моду на класику, серед якої трендові піджаки, сорочки з комірцями і дрібними стразами, а також інші предмети гардероба в «дозволених» для школи кольорах – синьому, чорному, сірому, білому, блакитному, якщо мова йде про сорочку.

Marks & Spencer

AHSEN morva

GAP

Suzie

MONE

Nui Very

Miniboss

LUKAS

#Minivarenyky by Varenyky Fashion

Поки українські виробники й інші європейські та американські бренди дотримуються класичної колірної гами в дитячих колекціях сезону осінь 2016, такі Будинки моди, як Dolce & Gabbana і Balmain представляють інше бачення шкільної форми. Зокрема, в трендових колекціях можна побачити розкіш і шик, які досить рідко дозволяються в українських школах.


© D&G

© D&G© D&G

© D&G© Balmain

© Balmain


Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів