Темна сторона супермоделі. Хайді Клум знялась у дарк-фотосесії для глянцю

0 коментувати
Клум взяла участь у новій фотосесії
© Rankin

Клум взяла участь у новій фотосесії

Відома німецька супермодель Хайді Клум взяла участь у фотосесії в дарковому стилі для ювілейного номера журналу Hunger Magazine

Автором стильної фотосесії виступив засновник видання, відомий британський фотограф Ранкін, якому вдалося створити атмосферні знімки, продемонструвавши «темну сторону супермоделі».

Клум неодноразово співпрацювала з фотографом над своїми фотосесіями. Зокрема, модель вже кілька разів з'являлася на сторінках Hunger Magazine в різних образах. В інтерв'ю з журналом Ранкін поділився спогадами про співпрацю з моделлю, зізнавшись, що працювати з нею завжди легко і цікаво:

«Однією із неймовірніших була зйомка на Голлівудському бульварі. Ми запрошували звичайних перехожих взяти участь у зйомці, заходили в бари по сусідству, щоб зробити кілька знімків і нам завжди наливали випити абсолютно безкоштовно!», - каже фотограф.

На цей раз, за визнанням Ранкіна, для Хайді був обраний більш складний образ. Фотограф прагнув показати модель в незвичному для неї образі – з цигаркою, в даркових тонах і навіть в стилі садо-мазо.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів