Вітчим Кім Кардашьян, який став жінкою, прикрасив обкладинку спортглянца Sports Illustrated

1 коментувати
Кейтлін Дженнер на сторінках Sports Illustrated
© Sports Illustrated

Кейтлін Дженнер на сторінках Sports Illustrated

Американський трансгендер, телезірка і колишній легкоатлет Кейтлін Дженнер з'явився на обкладинці свіжого номера Sports Illustrated

Через сорок років після того, вітчим Кім Кардашьян, який змінив стать, тоді ще Брюс Дженнер, виборов золоту медаль у десятиборстві та ступив на олімпійський п'єдестал, тепер вже в тілі Кейтлін він розповідає про свої перемоги і поразки, пише Cosmopolitan.

Кейтлін Дженнер знялася в документальному біографічному фільмі та прикрасила обкладинку Sports Illustrated. Автором фотосесії, в якій зірка з'явилася в розкішному блискучому комбінезоні та із золотою медаллю на шиї, виступив Ю Цай.


© Sports Illustrated

© Sports Illustrated


Два дні на Олімпійських іграх у Монреалі 1976 року Дженнер називає одними з найкращих у своєму житті, адже тоді атлет показав усьому світові приклад працьовитості та відданості своїй справі. Однак Брюс все більше і більше усвідомлював, що ненавидить своє тіло, свій природний образ. Спортсмен розумів, що всередині нього живе жінка.

Останні 12 місяців з тих пір, як Брюс змінив стать і став Кейтлін, трансгендер називає найщасливішими. Про це і про багато що інше Кейтлін Дженнер розповідає в інтерв'ю Sports Illustrated, а також у документальному фільмі про своє життя.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів