Склянка води та музика. Американський медик назвав п'ять способів підбадьоритися після безсонної ночі

0 коментувати
Існує декілька ефективних способів підбадьоритися вранці
© StockSnap.io

Існує декілька ефективних способів підбадьоритися вранці

Доктор медицини, директор Центру розладів сну Роберт Розенберг розповів, як отримати прилив сил, якщо, прокинувшись, людина відчуває себе втомленою

Найгіршою дією, яку можна здійснити вранці – це натиснути на кнопку повтору сигналу будильника, пише Care2. Як зазначає Розенберг, декілька зайвих хвилин на подушці можуть додати ще більшої втоми, оскільки людина починає новий цикл сну і не дає йому завершитися.

П'ять способів підбадьоритися вранці виглядають так:

Випийте склянку води. Поставте склянку води на приліжкову тумбочку з самого вечора. Першою справою, як тільки прокинетеся, випийте воду. Дегідратація, яка відбувається, поки ми спимо, знижує рівень енергії, погіршує настрій і здатність мислити.

Увімкніть музику. Замініть дратівливий сигнал будильника на приємну, красиву мелодію. Прокинувшись, увімкніть улюблену музику. Коли людина слухає музику, організм виробляє допамін – гормон, який покращує настрій і знімає втому.

Виконайте 90-секундну процедуру в душі. Замість виключно гарячого душу, який ще більше розслабить і принесе відчуття тяжкості, приймайте контрастний. Після намилювання і полоскання на 30 секунд увімкніть холодну воду і стійте під нею, на наступні 30 секунд – гарячу, і в останні 30 секунд – знову холодну. Виходячи з душу, ви відчуєте прилив енергії і бажання діяти.

Додайте більше світла в кімнаті. Відкрийте штори так, щоб сонячне світло заповнило кімнату. Якщо ви прокидаєтеся ще до світанку, використовуйте лампу для світлотерапії. Вона буде імітувати природне денне світло і добре пробуджувати.

Рухайтеся. Навіть 15-хвилинна ранкова зарядка насичує м'язи киснем і поживними речовинами, що допомагає швидше прокинутися і чудово почуватися.

Якщо протягом дня ви все ще будете відчувати втому, випийте чашку кави і відразу ж засніть на 20 хвилин. Короткий сон ще не доходить до глибокої фази, але підвищує рівень енергії.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів