Спортивні та іміджеві. Чотири моделі годинників, які повинні бути в колекції кожного чоловіка

2 коментувати
Повсякденні годинник зручні та універсальні
© Unsplash/Pixabay

Повсякденні годинник зручні та універсальні

Американський експерт Чейм Позен розповів, які годинники повинні бути в колекції кожного чоловіка

За словами фахівця, годинники повинні бути не тільки функціональними, але й стильними, адже цей аксесуар є одним з головних прикрас будь-якого чоловіка. Щоб завжди виглядати виграшно, годинник повинен гармонійно доповнювати образ і відповідати стилю його власника, пише Business Insider.

Як розповідає експерт, в ідеалі у чоловіка повинно бути не менше чотирьох моделей:

Повсякденні

Годинник, який можна носити щодня, повинен бути досить універсальним і простим. Зазвичай вони міцні, з мінімальною кількістю ускладнень, і звичайно ж, зручні та легкі. В ідеалі, вони прикрашені сталевим ремінцем.


© Louis Vuitton

© Louis Vuitton


Спортивні

Спортивні годинники зазвичай масивні, з водонепроникним корпусом та гумовим ремінцем, який забезпечує міцну фіксацію. Зазвичай такі годинники мають флуоресцентні позначення і стрілки, а також ускладнення, які можуть стати в нагоді при заняттях спортом: секундомір, термометр вимірювання температури води, таймер та інші.


© Omega

© Omega


Класичні

Класичний годинник, який ідеально поєднується з костюмами, зазвичай круглий, а циферблат пофарбований у білий колір. Вважається, що ці години не повинні мати нічого зайвого, окрім стрілок. Більше того, бажано, щоб колір металу корпусу збігався з кольором пряжки ременя.


© Bulova

© Bulova


Іміджеві

Дані годинники мають бути дійсно дорогими і статусними. Тут допускаються найрізноманітніші ускладнення, включаючи турбійони, вічні календарі, часові пояси, дорогоцінні камені та багато іншого. В ідеалі такі годинники повинні належати до відомого і впізнаваного бренду. Зазвичай такі годинники вдягають, коли потрібно підкреслити свій статус або справити враження.


© Parmigiani

© Parmigiani


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів