Соломія Вітвіцька, Олена Мусієнко, Маша Виноградова на показі колекції Olena Dats'

0 коментувати
Соломія Вітвіцька, Олена Мусієнко, Маша Виноградова на показі колекції Olena Dats'

На створення колекції SS 17, Олену Даць надихнули чорно-білі фільми класика італійського кінематографа Федеріко Фелліні. Особливо його картина "Солодке життя". Саме тому колірна гама колекції витримана в білому, сірому й чорному кольорі.

Незважаючи на лаконічну колористику, крій одягу бунтує проти правил, утворюючи сплеск елегантності і життєрадісності. "Dolce Vita", - говорить Олена Даць, захоплюючись роботою режисера, але сюжет її колекції розсовує рамки картини, демонструючи, що в житті завжди є місце для щастя, мріям і відпочинку, головне вміти насолоджуватися цим.


nkl_3453

Соломія Вітвіцька


Сукні, які завжди були головною складовою колекцій бренду Olena Dats' в новому сезоні змінилися, знайшовши повітряні, як безе, шовкові спідниці, витончені коктейльні силуети і лаконічний сорочковий крій.


nkl_3482

Олена Мусієнко


Абсолютна жіночність у новій колекції Olena Dats' читається в кожній деталі: силуети об'ємних речей формуються завдяки защипам і воланам, утворюючи найлегші хмаринки. Шовкова тканина з горизонтальними лініями, які нагадують гребені хвиль, створює додатковий ефект багатошаровості. Елегантні сукні з тонкої бавовни, дозволяють виглядати вишукано навіть у найспекотніші дні.


nkl_3755


У цій колекції дизайнер вирішила піти на експеримент і змістити акцент з суконь на комбінезони і брючні костюми різного крою: з широкими або вузькими брюками, в яких комфортно, як на капітанському містку розкішної яхти, так і на прогулянці вздовж морського узбережжя.


nkl_3461

Маша Виноградова


nkl_3498

Дмитро і Тетяна Слесаревы


nkl_3458

Наталка Карпа


nkl_3662

Olena Dats' SS 17


nkl_3539

Костянтин Путиленко


nkl_3470_1_01Ю

Юлія Синькевич


nkl_3492

Хіль Олена


nkl_3527

Ірина Данилевська


nkl_3523

Оксана Майжара


nkl_3562

Іван Фотеско


nkl_3441

Руслан Багінський, Ганна Мостова, Вікторія Семерей


nkl_3442[I


nkl_3497
nkl_3446

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів