Смузі і сухофрукти. Шість продуктів, які помилково вважаються корисними

2 коментувати
Гранола потрапила в список шкідливих продуктів
© TesaPhotography/Pixabay

Гранола потрапила в список шкідливих продуктів

Дієтологи назвали шість продуктів, які помилково вважаються здоровою їжею

Як кажуть експерти, правильне харчування є головним атрибутом міцного здоров'я та краси, пише Daily News. Саме тому, потрібно відповідально підходити до вибору продуктів, щоб помилково не завдати шкоди організму.

Шість шкідливих продуктів харчування

1. Смузі

Експерти з правильного харчування стверджують, що, незважаючи на відмінний смак і різноманітність корисних інгредієнтів, смузі є шкідливим продуктом. Такі коктейлі часто робляться з фруктів, соку, замороженого йогурту, агави, меду, і в загальному рахунку в склянці вже не корисний напій, а калорійний продукт з великою кількістю цукру.


© pixolga/Pixabay

© pixolga/Pixabay


2. Протеїнові батончики

За словами дієтологів, більшість білкових батончиків - це звичайні цукерки, тільки з вмістом соєвого білка. Деякі містять близько 350 калорій, а також багато жиру і цукру. Тому, експерти рекомендують з'їсти стейк, який буде не таким калорійним, але з меншим вмістом жиру і цукру.


© wikipedia

© wikipedia


3. Спортивні напої

Експерти радять звичайним людям триматися подалі від спортивних напоїв, оскільки вони сповнені цукру, натрію та інших поживних речовин, призначених для серйозних спортсменів, які постійно тренуються. Після звичайних тренувань дієтологи пропонують пити просту воду.


© 926663/Pixabay

© 926663/Pixabay


4. Сухофрукти

За твердженням дієтологів, у сухофруктах міститься багато цукру, тому рекомендують вживати їх як десерт, а не в якості снека. Крім того, якщо є можливість з'їсти свіжих фруктів, замість сухих, то краще нею скористатися.


© webar4i/Pixabay

© webar4i/Pixabay


5. Гранола

Експерти по правильному харчуванню зійшлися на думці, що гранола не повинна бути серед корисних продуктів харчування. Незважаючи на те, що вона робиться з зернових культур, вона сповнена калорій і цукру. Дієтологи радять любителям граноли вживати її в дуже невеликих кількостях, переважно з йогуртом чи вівсянкою.


© JESHOOTS/Pixabay

© JESHOOTS/Pixabay


6. Арахісове масло

Поки багато хто вважає поживне арахісове масло корисним для здоров'я, більшість дієтологів вважають його шкідливим продуктом. Зазвичай у ньому міститься багато транс-жирів, які є небезпечними для судин і серця. Більше того, експерти просять не вірити етикеткам, де сказано про знижений вміст жиру, оскільки це неможливо.


© stevepb/Pixabay

© stevepb/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів