Сміх і спорт. Дев'ять науково доведених способів подолати поганий настрій

0 коментувати
Сміх - одні з найкращих ліків від поганого настрою
© JanDix/Pixabay

Сміх - одні з найкращих ліків від поганого настрою

Вчені представили дев'ять науково доведених способів підняти собі настрій

Як повідомляють фахівці, існує безліч корисних для здоров'я методів поліпшення емоційного стану, пише Business Insider. Головне вибрати для себе ті, які будуть максимально ефективними.

Дев'ять дієвих способів підняття настрою

1. Прогулянка на природі

Як повідомляють експерти, нерідко у міських жителів буває поганий настрій через рідкісні прогулянки на природі. Тому вчені радять хоч зрідка виїжджати за місто або гуляти в зелених паркових зонах. Всього півторагодинна прогулянка на природі допоможе відпочити, позбутися від стресу і підняти настрій.


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay


2. Весела музика

Як показують дослідження, музика має сильний вплив на емоційний стан. Щоб підняти собі настрій і відчувати себе щасливішим рекомендується слухати улюблену веселу музику.


© FirmBee/Pixabay

© FirmBee/Pixabay


3. Натхнення

За словами вчених, у кожної людини є інтереси, які її надихають. Подібні заняття улюбленими справами допомагають позбутися стресу і, в результаті, покращити емоційний стан.


© skeeze/Pixabay

© skeeze/Pixabay


4. Сміх

Як стверджують фахівці, сміх - це в буквальному сенсі найкращі ліки. Він позбавляє від емоційної напруги, знижує біль і піднімає настрій.


© ambroochizafer/Pixabay

© ambroochizafer/Pixabay


5. Спорт

Безліч досліджень доводять, що фізичні вправи можуть позитивно вплинути на емоційний стан. В цей час у мозку збільшується вироблення серотоніну і дофаміну, через що поліпшується настрій.


© PublicDomainPictures/Pixabay

© PublicDomainPictures/Pixabay


6. Обійми

Вчені виявили, що під час дружніх обіймів знижується стрес і починається активне вироблення окситоцину - гормону любові. Таким чином людина відчуває себе краще.


© Pezibear/Pixabay

© Pezibear/Pixabay


7. Здорова їжа

Дослідження показують, що їжа має неабиякий вплив на емоційний стан. Нестача фолієвої кислоти і вітаміну В-12 може призвести до депресії. Тому, корисними будуть такі продукти як риба, м'ясо, молоко та інші.


© HolgersFotografie/Pixabay

© HolgersFotografie/Pixabay


8. Сонце

Існує багато доказів, що погода може впливати на настрій. Під час сонячного дня відбувається більш активне вироблення серотоніну, через що людина відчуває себе щасливішою. Тому, якщо є можливість, не варто нехтувати можливістю прийняти сонячні ванни.


© jill111/Pixabay

© jill111/Pixabay


9. Знайти позитив

Як відзначають фахівці, одним з кращих способів підняти собі настрій - це знайти за день три позитивних моменти. Таким чином, людині легше підбадьоритися.


© cherylholt/Pixabay

© cherylholt/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів