Сімейні цінності. Зірки фешн-індустрії знялися у фотосесії культового фотографа зі своїми дітьми

0 коментувати
Лів Тайлер і Джордан Данн позували зі своїми дітьми
© Vogue

Лів Тайлер і Джордан Данн позували зі своїми дітьми

Італійська Біблія моди Vogue присвятила свій новий червневий номер сімейним цінностям

Культовий фешн-фотограф Маріо Сорренті став автором кількох фотосесій зірок фешн-індустрії, які позували зі своїми дітьми.

«Все моє життя обертається навколо сім'ї, навіть коли я на роботі. Тому для мене зйомка цієї фотосесії стала приємним і природним процесом. Єдиною складністю під час роботи над цими знімками стала необхідність створити сімейні портрети, які будуть відповідати критеріям високої моди і сучасності – створити сімейний альбом, який відповідає тим образам, які ми звикли бачити в соціальних мережах», - коментує зйомку Сорренті.

У фотозйомці для спецвипуску глянцю, який був випущений з різними обкладинками, взяли участь моделі, фотографи і дизайнери зі своїми дітьми. Зокрема, на сторінках Vogue з'явилися британська топ-модель Кейт Мосс з дочкою Лілою Грейс, одна з перших супермоделей, яка досягла світової популярності Пет Клівленд з чоловіком і двома дітьми, супермодель Саша Пивоварова з дочкою Мією та інші.

Примітно, що в червневому номері глянцю також з'явилося фото вагітної голлівудської актриси і моделі Лів Тайлер, яка чекає третю дитину. Зірка позувала з оголеним вагітним животом, тримаючи на руках сина Сейлора.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів