Силові тренування і зелений чай. Шість способів спалити кілограм чистого жиру

0 коментувати
Втраті жиру сприяють регулярні фізичні навантаження
© Pixabay

Втраті жиру сприяють регулярні фізичні навантаження

Щоб спалити один кілограм жиру, необхідно витратити майже вісім тисяч калорій

Експерти New York Post розповіли, який тип харчування, режим тренувань та інші корисні прийоми дозволять позбутися зайвого жиру якомога швидше.

Шість способів спалити кілограм чистого жиру виглядають так:

Пийте зелений чай. Унікальні природні антиоксиданти катехіни, які містяться в зеленому чаї, сприяють окисленню жиру і борються із зайвою вагою. Дослідження показують, що вживання чотирьох чашок зеленого чаю в день дозволяють скинути півкілограма ваги за тиждень. Щоб спалити один кілограм чистого жиру, зелений чай треба пити протягом двох тижнів.

Спалюйте бурий жир. Бурий жир – це теплогенерируючий тип жиру, який не накопичує, а спалює калорії. Для активації бурого жиру слід піддати себе більш низькій температурі, приблизно 16-18 градусів. Бурий жир дозволяє втрачати від 100 до 300 калорій в день, а для спалювання кілограма чистого жиру знадобиться близько місяця.

Обмежте споживання вуглеводів. Спалювати власний жир людина починає тільки тоді, коли спалила весь запас глікогену. Низьковуглеводна дієта дозволяє кожні два тижні спалювати пів кілограма чистого жиру. Тобто для знищення кілограма жиру потрібен місяць.

Наберіть кілограм м'язової маси. Якщо шляхом тренувань спалювати по 100 калорій щодня, то за рік можна втратити 36500 калорій. Це прирівнюється до втрати 10 кілограм жиру за рік. Відповідно – набрати кілограм м'язової маси і спалити кілограм жиру можна приблизно за п'ять тижнів. Щоб цього досягти, необхідно регулярно піднімати тяжкості, присідати і підтягуватися.

Виконуйте комплексні вправи. Якщо задіяти декілька груп м'язів одночасно, процес спалювання калорій піде швидше. Якщо витратити близько години на присідання, випади, станову тягу, можна спалити від 300 до 500 калорій. Попрощатися з кілограмом жиру дозволять 15-25 таких тренувань.

Комбінуйте високоінтенсивний інтервальний тренінг з силовими навантаженнями. Типове півгодинне високоінтенсивне інтервальне тренування сприяє спалюванню 300-500 калорій. Якщо додати до цього силові вправи, калорій витратиться ще більше. Відповідно, кілограм чистого жиру можна спалити приблизно за 10-15 днів.

Проте фахівці попереджають, що у деяких людей є порушення обміну речовин. У такому випадку наведені вище способи можуть не працювати. Якщо ви помітили, що при регулярному виконанні тренувань і правильному харчуванні організм гальмує спалювання жиру, зверніться до лікаря.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів