Shut up and run. Музика для пробіжки і соковиті хіти для підняття настрою

0 коментувати
Shut up and run. Музика для пробіжки і соковиті хіти для підняття настрою
© Flickr/Terrell Woods

Науково доведено, що музика позитивно позначається на настрої та емоційному стані людини. Крім того, вдало підібраний плейлист з улюблених пісень дозволяє зробити пробіжку більш тривалою і, як наслідок, ефективною

Так, в ході одного з досліджень Національної служби охорони здоров'я Великобританії вдалося з'ясувати, що в залежності від темпу композиції, музика може, як розслабити, так і, навпаки, тонізувати людину. Таким чином правильно підібрані пісні здатні зробити людину більш активною та витривалою.

Дослідження також показують, що прослуховування музики під час пробіжки може зменшити відчуття втоми на 12 відсотків і підвищити витривалість в середньому на 15 відсотків.

У рамках спецпроекту про біг НВ Style представляє увазі читачів кілька плейлистів з яскравими соковитими хітами, які допоможуть зробити біг ефективним, підвищити настрій та збільшити тривалість пробіжки. До плейслистів входять як найсвіжіші хіти, так і перевірені часом композиції в нових танцювальних обробках, які найкраще підходять для пробіжки.

 
Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів