Шість фактів про стосунки, про які необхідно знати до весілля

5 коментувати
Шість фактів про стосунки, про які необхідно знати до весілля
© Pixabay

На відміну від казок, романтичні історії не завжди завершуються хеппі-ендом

Психологи стверджують, що відносини - це важка робота. І перш, ніж кинутися у вир з головою і пливти за течією, треба зважити всі за і проти.

Численні дослідження і соціальні експерименти свідчать про те, що часто, вступаючи в шлюб, люди не підозрюють, що тягне за собою штамп у паспорті, наївно вважаючи, що пристрасть і романтичні почуття будуть тривати вічно. Однак, за твердженням експертів з відносин, це далеко не так.

Видання Independent зібрало кілька цікавих фактів про стосунки, про які необхідно знати до весілля.

1. Закоханість триває рік

Психолог Гері Левандовскі з університету Монмут в США, досліджуючи закоханість, прийшов до висновку, що відчуття пристрасті і «метеликів в животі», в середньому, триває не більше одного року.

«Високий рівень пристрасної любові, а також сильне почуття тяжіння і ейфорії, а також період ідеалізації партнера не триває вічно. У середньому, закоханість проходить вже через рік», - стверджує він.

2. Ранній шлюб веде до розлучення

Дослідження фахівців з університету Пенсільванії показує, що 60 відсотків пар, що оженилися у 18-річному віці, в результаті, розлучаються. А от пари, які вирішили узаконити відносини після 23 років, розлучаються набагато рідше – в 30 відсотках випадків.

3. Радість за успіх партнера зміцнює відносини

Дослідження показують, що пари, які радіють успіхам і здобуткам своїх партнерів замість того, щоб пасивно їх ігнорувати, демонструють більш високий рівень задоволеності відносинами.

4. Найщасливіші шлюби спостерігаються між кращими друзями

Експеримент Національного бюро економічних досліджень показав, що найбільшу задоволеність відносинами в шлюбі демонстрували ті пари, які вважали себе кращими друзями.

5. Різниця у віці має значення

Дослідження університету Еморі показало, що пари, різниця у віці яких менше 5 років, розлучаються в два рази рідше, ніж ті, різниця у віці яких перевищує 10 років.

6. Спільне прибирання будинку покращує відносини

Згідно зі статистичними даними, спільне прибирання будинку відіграє вирішальну роль в досягненні сімейного щастя. Крім того, розподіл домашніх обов'язків покращує якість сексу і економить чимало часу, який партнери можуть провести разом, про що свідчать результати досліджень американських фахівців.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів