Ситний сніданок і регулярне харчування. Шість порад, які допоможуть позбутися цукрової залежності

0 коментувати
Продукти, багаті на клітковину, допоможуть позбутися залежності
© purple_zeppelin/Pixabay

Продукти, багаті на клітковину, допоможуть позбутися залежності

Британські дієтологи представили шість порад, які допоможуть позбутися цукрової залежності

Як розповідають фахівці, негативний вплив цукру на організм людини відомий давно, але багато хто стикається з такою проблемою, коли не виходить назавжди забути про солодке, пише The Daily Mail. Крім того, дослідження австралійських учених показало, що залежність від цукру прирівнюється до наркотичної. Щоб допомогти позбутися від залежності, свої рекомендації пропонують клінічні дієтологи: Пітер Кокс, Філіп Коідіс і Джанет Айлотт.

Вчасно харчуйтеся

Як розповідає Пітер Кокс, у боротьбі із залежністю від солодкого важливо вчасно харчуватися. Коли людина голодна, рівень цукру в крові різко падає і організм дає сигнал про те, що потрібно даний запас відновити. Дієтолог рекомендує харчуватися не рідше, ніж через кожні п'ять годин.


© obpia30/Pixabay

© obpia30/Pixabay


Включіть в раціон більше білка і клітковини

Продукти, багаті на білки та клітковину, уповільнюють всмоктування цукру, тому рівень інсуліну підтримується на нормальному рівні. У такому випадку організм не матиме потребу в додатковому джерелі цукру, впевнена Джанет Айлотт.


© Anelka/Pixabay

© Anelka/Pixabay


Ситно снідайте

Відомо, що сніданок вважається головним прийомом їжі. Щоб уникнути тяги до солодкого протягом дня, Філіп Коідіс рекомендує вживати продукти з низьким глікемічним індексом, такі як овочі, каші і молочна продукція. Крім того, снідати рекомендується протягом 45 хвилин після пробудження.


© skeeze/Pixabay

© skeeze/Pixabay


Пийте багато води

Як пояснює доктор Кокс, зневоднення перешкоджає надходженню цукру в клітини, який необхідний для енергії. Коли це відбувається, організм вимагає солодкого. Тому, важливо випивати близько 8 чашок води щодня.


© kaboompics/Pixabay

© kaboompics/Pixabay


Відмовтеся від цукрозамінників

Вживання підсолоджувачів замість цукру сприяє збільшенню тяги до солодкого, оскільки організм не втрачає залежності. Крім того, деякі замінники є більш шкідливими, ніж звичайний цукор, стверджує дієтолог Айлотт.


© jarmoluk/Pixabay

© jarmoluk/Pixabay


Скоротіть вживання алкоголю

Вживання алкогольних напоїв сприяє збільшенню тяги до солодкого, яка мине тільки після того, як алкоголь повністю виведеться з організму. Саме тому доктор Коідіс радить вживати якомога менше міцних напоїв.


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів